Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyedul egy agyba felek...

Egyedul egy agyba felek elaludni, mert regebben neztem horrorfilmet (nemsokat) es em tudom a felelmemet lekuzdeni, egyebkent mar nem nezek egy ideje horrortde igy se sikerul leszoknok a felelmemol, valaki segitene nekem ebbe modszerek ajanlasaval?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 11:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsanat nem ebbe a kategoriab akartam berakni.
2015. aug. 5. 11:24
 2/7 A kérdező kommentje:
de segitsen rajtam valaki azert kerem
2015. aug. 5. 11:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt javasolnám, nézz videót vagy fotókat arról, hogyan készült az a film, tehát amikor a színészeket maszkírozzák, kávézgatva jönnek-mennek a forgatások szüneteiben, tehát hogy jobban megértsd, hogy ez nem valóság, hanem csak egy film. Próbáld olyan szemmel nézni, mint egy vacak műalkotást, amit szórakoztatásra szántak.
2015. aug. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oke koszi :) meg valaki valamilyen modszert?
2015. aug. 5. 12:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát megvallom őszintén, én még volt, hogy 13 évesen átmentem anyukűmhoz aludni, mert féltem. De én inkább az ufóktól, mert olyan könyveket olvastam. :) A félelmeim akkor múltak el, amikor felnőttem és nem voltam mások irányítása alatt illetve nyugodt lett a környezetem. Valószínűleg nálad is a rossz családi viszonyok okozzák a félelmet, netán anyukád veszekszik veled vagy apukáddal, labilis a család. Nem?
2015. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem ,mert eleg nyugodt csaladom van egyszer-egyszer van egy kis veszekedes de az semmi en is volt meg meg mostanaba is van ugy hogy anyaval alszok leet hogy egy kicsit hulyen alszik de en ezektol a lenyektol felek inkabb amiket lattam a filmekbe meg nem szeretek egyedul lenni mert olyankor minden horrorfilm meg ilyen rossz dolog az eszembe jut ha egyedul vagyok es ezert nm tudom legyozni a felelmemet. :(
2015. aug. 6. 09:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Valaki még esetleg valamilyen tanács?
2015. aug. 14. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!