Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2 hete szedek antidepresszánst...

2 hete szedek antidepresszánst. Lehetséges, hogy mostanra jöttek elő a mellékhatások?

Figyelt kérdés
Erős szorongásom van meg pánikbeteg is vagyok. A gyógyszer szedése előtt is volt olyan hogy napokig elviselhetőbben voltam, de aztán újra jelentkeztek a tünetek. Ezért kaptam. Napi fél szemet kell csak ennem. Eddig egész jól elvoltam, de napra pontosan a szedéstől eltelt 2 hétre megint rosszul lettem. Egész nap nyom a hasamtól a torkomig, rosszul vagyok. Mit csináljak? Ezek normális dolgok, és nemsokára megszűnnek, netán még abszolút nem is hatott a gyógyszer, vagy nagyobb dózisra lenne szükségem? Lehet csak azért jött ki ilyen későn hogy egy hét után nem kezdtem el az egész szemet enni? különben azért szedek felet, mert jól voltam, és a doki azt hitte a gyógyszertől, ezért mondta, hgy nem kell emelni az adagon. Szívesen vennék minden tapasztalatot. Egyébként Sertralin sandoz 50mg-ot szedek.
2015. aug. 13. 17:00
 1/4 szamo77db ***** válasza:
A szertralin nagyon jó hatóanyag. Beszéld meg a problémádat azzal az orvossal, aki felírta neked. Ne hagyd ki, meg kell az orvossal beszélni!
2015. aug. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) elhiszem hogy jó csak biztos nem fél szem. Lehet az csak placebo. A betegtájékoztatóban is az van azt hiszem j szorongásra 4 napig fél, utána egész. Lehet így jó lenne:)
2015. aug. 13. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg nem enni, hanem egészben lenyelni.
2015. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokszor hónapokig szedni kell- 3 hó alatt azért kiderül- mire hat, de van hogy nem hat-érdemes mellette más módszereket kipróbálni,az önnevelés, önlazítás területén, autogén trénig, jóga,meditáció, ezek jó esetben a probléma gyökerét megközelíthetővé teszik,és a változtatásra lehetőséget adnak. De a gyógyszert érdemes mankónak kihasználni, ha hatásos.
2015. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!