Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy ne igyak...

Mit csináljak, hogy ne igyak ennyi kávét?

Figyelt kérdés
Minden nap megiszok 7 vagy 8 vagy 9 kávét, nekem ez túl sok, csak 2-t vagy 3-at szeretnék meginni egy nap, de nem bírom ki ilyen kevéssel!

2015. aug. 21. 15:23
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Pótkávét ne írjatok! Azt már próbáltam. Nálam semmit nem ér.
2015. aug. 21. 15:24
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen leszoktam úgy, hogy mindig öntöttem bele vizet egyre többet. A végén már alig volt benne kávé.Kávé nélkül sokkal jobban érzem magam.
2015. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én nem 7-8-9 kávét ittam anno, de a napi 5-6 az nekem is megvolt. Aztán szép fokozatosan elkezdtem leszoktatni magam.

Egyik nap 5, következő nap 4 és így tovább. Voltak gázos fejfájásaim stb, de minden akarat kérdése. Most már napi 1 koffeineset iszok reggel, délután pedig egy koffeinmenteset ami ha jó minőségű akkor egész élvezhető.

Olyat is csináltam, hogy főztem egy ütős presszót és csináltam belőle két nagy tejes kávét, 1 adag kávéból 2 kávézás. :)

2015. aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
A felvizezés szerintem is jó ötlet. És nemrég hallottam a goji bogyót. Állítólag nagyon hatásos.
2015. aug. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Tea esetleg? Nekem volt barátom aki még nálad is több kávét ivott, ő a a fekete teára állt át.


Egy másik haverom azt csinálta, hogy főzött le cikória kávét, és egy nagy bögrében összekeverte a rendessel. Aztán mindig egy picivel több cikóriát tett bele, szépen lassan. Most már csak azt issza.

2015. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Jó de az a haverod akit először írtál az mennyi fekete teát iszik?
2015. aug. 28. 19:27
 7/18 anonim ***** válasza:
A koffein mentes kávé állítólag rákot okozhat, tehát azt nem javasolom.
2015. szept. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is állj rá a fekete teára, és csökkenő mennyiségben koffein tablettát szedj! Utóbbi patikában kapható. Ne a gyógyszert, hanem a Naturland táplálékkiegészítőt vedd, és egyél előtte! Utóbbi kb. harmad annyiba sem kerül!

Nekem így sikerült, leszoknom a kávéról. Nekem már a gyomrom nem bírta a kávét.

2015. szept. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ezt ajánlom: [link]

Nem ezt: [link]

2015. szept. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
KOFFEIN tabletta - Étrend-kiegészítő termék, és ebben még gyomorvédő segédanyagok is vannak.
2015. szept. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!