Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen a Nyírő Gyula Kórház...

Milyen a Nyírő Gyula Kórház pszichiátriai osztálya?

Figyelt kérdés
Oda kaptam beutalót, de nem merek elmenni, mert általában nincs túl jó hírük a pszichiátriáknak.

2015. aug. 31. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom elvenni a kedved de én már nagyon sokszor voltam pszichiátrián,sokszor más-más helyen, de mind közül a Nyírő volt a legszörnyűbb. A nyílt osztály még elmegy, bár az orvosok hozzáállásáról inkább nem is beszélek, viszont a zárt osztály kész katasztrófa. Azt hiszem , inkább ezt sem részletezem, elég annyi, hogy rendszeresen tetű van az osztályon, és olyan mintha valami hajléktalan szállón lennél, az ápolók átnéznnek rajtad és még a kutyával is jobban bánnak mint a beteggel, függetlenül attól, hogy hogyan viselkedsz.

Amikor pár év múlva bekerültem egy másik pszichiátriára, azon belül pedig a zárt osztályra, elmondhattam, hogy ott a zárt osztály kulturáltabb volt mint a Nyírő nyílt osztálya....

Rémálmaimban se kerüljek oda többet..

2015. aug. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És nehéz onnan kikerülni? Úgy értem, hogy ha már ott vagyok és nem érzem jól magam, akkor nem engednek haza csak úgy? A kaja milyen volt? Oda utalt be a dokim, de ha nem megyek nem tudom megharagszik e rám. Egy biztos bekerülni könnyű, kijutni már annál nehezebb a pszichiátriákról.
2015. szept. 1. 10:08
 3/4 anonim válasza:

Szia, nem látok dátumot, h mikor írtad, mikor volt, h a nyirőben feküdtél???

Leìrnád röviden, h mi van ott, 14-én rosszul lettem, zavart voltam, oda vittek be, s mondtàk

2017. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ismét újítanám a kérdés állapotát.

Lassan 2 hónapja vagyok benn a II. pszichiátriai osztályon, és azt kell, hogy mondjam, hogy országos szinten elsőosztályú pszichiátria.

Legalábbis számomra az, én OCD-vel ée BPD-vel vagyok itt kezelésen, és imádom az orvosaimat, roppant lendületesek, és gördülékenyek, ha nincs terápiám, oda megyek, ahova akarok, csupán az éjszakákat kell a kórházban tölteni szinte, meg persze a terápiákon kell részt venni kötelező jelleggel.

Telefon, laptop, minden lehet nálam, semmit sem korlátoznak, annyi, hogy van 2 rács az ablakon, és nincs tükör, de mindenben szabad kezet kap a beteg, ha nem súlyos állapotról van szó, tehát mondjuk nem pszichotikus tudatzavar (skizofrénia példának okáért). Más pszichiátrián mindent elvesznek tőled, főleg, ha zárt osztályon vagy. Plusz még hétvégére haza is engednek.

2017. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!