Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszió vagy nem?

Ez depresszió vagy nem?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt voltam depressziós, kezelték is, gyógyszerrel, terápiával. Akkor nem sikerült kideriteni az okot, semmi változás nem történt az életemben, ami kivalthatta volna. Most ugyanazok a tüneteim vannak - egyedül annyi a különbség, hogy étvágytalanság és fogyás helyett most nonstop evés és hízás van. Viszont most van "okom" rá (párkapcsolati problémák) : így is depresszionak számít, vagy csak szimpla szomorúság? Van értelme orvoshoz menni?
2015. szept. 2. 18:48
 1/2 anonim válasza:
Szerintem fordulj orvoshoz. Max azt mondja hogy nem vagy depressziós
2015. szept. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 DEXTER22 válasza:
Problémák mindig is voltak és mindig is lesznek....neked törekedned kell arra hogy megtaláld az életben a stabilitást (sport,művészet,stb) amik akkor is ott lesznek amikor a feje tetejére áll a világod ezek megnyugtatnak majd és feltöltenek téged....megtudod gyógyítani saját magadat is én hiszek benned a problémákat meg oldjátok meg ....
2015. szept. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!