Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tuntessem el 9 honap...

Hogyan tuntessem el 9 honap alatt? Nektek mi valt be?

Figyelt kérdés
Juniusban vagdostam magam de nem nagyon,kb 10 heg van rajtam,ezek azota ottmaradtak rajtam de sok elmult,arra lennek kivancsi hogy ezek elmulhatnak meg?Vagy csak halvanyulnak?Nem takargazni szeretnem hanem eltuntetni.Jelenleg neogranormonnal kenem es koromviraggal,nagyon megbantam hogy ezt tettem de mikorezt csinaltam volt ra okom,beszeltem mar barataimmal,ok segitettek,tehat soha tobbe nem csinalom de ezeket vegleg el szeretnem tuntetni magamrol,ha nem lehetseges(?)akkor kerlek ne irjatok rossz kommenteket,varom azok segitseget akik szinten ebben szenvednek/szenvedtek.

##vagdosas#hegek#maradandosebek#gyorsan#segitseg
2015. szept. 13. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezeket a hegeket évekig kell kenegetni kitartóan. Nekem a lábamat műtötték, én Kék Lukács féle kék kenőccsel kenegetem, halványul, de még nem múlt el. Kitartóan kell kenegetni.
2015. szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2015. szept. 14. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!