Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hasonló volt már nektek?

Helguska kérdése:

Hasonló volt már nektek?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy én pánik szerűen félek a hányástól és sajnos a mindennapjaimat megkeserítí, és mai nap megittam 2 bögre kávét.Lehetséges hogy attól szúr a gyomrom meg fáj? Vagy én még azon is elgondolkodtam,hogy mi van ha már refluxom vagy gyomor fekélyem van a sok idegességtől a félelem miatt.
2015. szept. 20. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A sok kávétól lehet, mert savat csinálhat.De nem lesz tőle semmi komyoly bajod, elmúlik simán.Ne parárr ilyen dolgokon, hidd el, felesleges!
2015. szept. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus a megoldás.
2015. szept. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Gyermek pszihiátriára jártam de nem voltunk megelégedve a dokival. felirt nekem 3x1 rivotrillt (0.5mg)

teljesen rákatanttam, viszont most már csak akkor veszem be amikor nagyon szükséges.

Pestre is jártam, ilyen lelki segély nyújtós nőhőz. Ott viszont minden nagyonnjó volt, de sajnos már nem tudok hozzá menni, nincs időm..

2015. okt. 3. 06:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!