Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy az anyám...

Normális, hogy az anyám folyamatosan kiabál velem mert 17 évesen egy buliban meg merek inni 3-4 sört?

Figyelt kérdés
Mindig megkapom hogy alkoholista leszek/vagyok hogy ő (50 évesen) csak 2 sört iszik ha elmennek apámmal, hogy amikor ő volt 17 éves akkor nem csináltak ilyet... Minden ismerősömhöz hozzávágnak egy üveg bort ha elmegyünk bulizni (orvos szülőkkel, akik gondolom értenek a dologhoz), én meg csak kapom hogy egy alkoholista vagyok. Szerintem ez beteges, nem normális. Szerintetek?

2015. szept. 22. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább örülnék, hogy a gyerekeim csak ennyit isznak egy nagyobb buliban...
2015. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

50 evesen mar nyilvan nem iszik annyit az ember mint 17 evesen.


En inkabb a jegyeidet, tanulmanyi elomeneteledet neznem, ennyi idosen mar meg tudja itelni egy ember hogy neki hol az eleg.

Az alkoholizmus meg vhol ott kezdodne ha otthon innal egyedul...

2015. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne beteges? 17 évesen elvileg egy kortyot sem szabadna inni, nemhogy 3-4 sört. Pia nélkül nem lehet bulizni?
2015. szept. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Minden érettségi tárgyból 5-ös vagyok, és van egy elég erős természettudományos érdeklődésem, továbbá egy kitűzött továbbtanulási célom (SOTE-gyógyszerésztudományi kar)
2015. szept. 22. 17:05
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor szerintem te jól éreznéd magad egy alkoholmentes koktéllel is.
2015. szept. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Honnan tudja?

Ő is megy veled ?

2015. szept. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nyilván nem, hanem megkérdezi én meg elmondom neki. Ezek után vagy nem fogom elmondani, vagy megváltozik. Kedves absztinens, nem az volt a kérdés, hogy szerinted hogy érezném jól magam.
2015. szept. 22. 18:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen normális
2015. szept. 23. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
igazából ez ember függő és valószínűleg aggódik érted, hogy mi lesz veled. Én 15 éves korom óta járok bulizni a közeli "nagy"városba (szóval buszhoz vagyok kötve) és mindig 2 feltétellel lettem elengedve: nem jöhetek haza részegen és amikor megbeszéltük addigra hazajövök. Párszor én is kaptam a fejemre, hogy minek járok el meg az életemet teszem csak tönkre stb, és most 20éves vagyok lassan és ezek a szokások még mindig megvannak (különbség annyi, hogy 2 éve nem engedélyt kérek, hogy elmenjek, hanem mondom hogy megyek, hova és mikor jövök haza)
2015. szept. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen időtartamon belül iszod meg ezt a 3-4 sört.


Délután öt és este kilenc között elkortyolgatva nem tartom problémásnak. Ha viszont húzóra, az már baj.


Ne idd magad a föld alá, ne hányj, ne csinálj tőle hülyeséget. Ha ez sikerül, akkor csak becsiccsentve vagy, nem részeg.


És hány deci az a 3-4 sör? Egy 3-4 korsó vagy 3-4 kisüveges coronita?

2015. szept. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!