Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?

XxSirenAngelxX kérdése:

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve ingerlékeny vagyok,letargikus. Folyton le vagyok törve. Sokszor fáj a fejem és a gyomrom. Sokszor vannak szomorú,rossz gondolataim és sehogy se tudom elűzni őket. A betegségek és a halál gondolatától szabály szerű pánikrohamaim vannak. Sokszor ok nélkül sírva fakadok. Sokan azt mondják depressziós, meg hypohonder vagyok. Sajnos, a szüleimet nem kérdezhetem, mert bolondtank titulálnak és azt mondják, ne idegesítsem őket ilyenekkel.

17/L



2015. szept. 26. 18:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, meg ha ideges vagyok, rögtön elkezd fáji a gyomrom és hányingerem lesz.
2015. szept. 26. 18:35
 2/2 tancolocsiga válasza:

Szerintem a testi problemaid mind a lelkiekre vezethetoek vissza... Sajnalom hogy nem tudsz a szuleiddel beszelni errol - van esetleg olyan baratod/baratnod aki meghallgatna? Amugy meg ha nagyon rosszul erzed magad probalj meg egy szamodra szimpatikusabb orvossal beszelni errol hogy megkapd a segitseget amire szukseged van! Vegso esetben segelyvonalat is felhivhatsz ha ugy erzed panikrohamod van es senki nem tud a kornyezetedben segiteni.

Aky hipohondernek nevez arra ne is hallgass, aki pedig nem megertoen viszonyul egy lehetseges depressziohoz arra se!

Ezt lehet nem szivesen hallod amugy de lehetseges hogy az egesz egy korral jaro dolog, en 20-oneves vagyok de szinten letargikus tipus es nekem is voltak ilyen idoszakaim tizeneves koromban es hidd el ez teljesen normalis. Akarmi is a baj, ne hallgass arra aki negativ vagy nem hajlando segit, maradj eros es tudom hogy rendben leszel :) <3

2015. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!