Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti használjátok a netes...

Ti használjátok a netes fórumokat/gyakorikerdeseket/facebookot olyan függő módon mint én?

Figyelt kérdés

Internetfüggő lettem, életvezetési képességem nullához közelít. Már nem is a rokonaim, barátaim vélemébyét kérem ki hanem névtelen emberekét (talán mert azokat ki lehet törölni...).Valami probléma esetén bepánikolok és és csak a kérdésekre adott - lehetőleg minél pozitívabb válaszokat várok, minek célja nem a probléma megoldása hanem a belső ijesztően nagy szorongásom csökkentése.

A legapróbb dolgokban sem tudok dönteni és ez megnehezít mindent. El akarok szakadni a netes világtól.

Segítséget kell kérnem,Pszichológus mennyi idő alatt tudna segíteni abban hogy ne másoktől várjam h szétcsapja a frusztrációm hanem hogy TELJES ÉLETET TUDJAK ÉLNI ÉS KEZEMBE VENNI A SORSOM? (úgy érzem sokszor mint aki csak úgy idepottyant erre a földre és nem kaptam e világhoz használati utasítást)


2015. okt. 1. 11:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs hülye volt a kérdés megfogalmazása: hogy rázzam fel magam ebből a szédült aliglét/félvirtuállétből amiben most vagyok?
2015. okt. 1. 11:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Foglald el magad, sportolj, tanulj, vagy dolgozz!
2015. okt. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csinálom én ezeket de... Egyszerűen sodródom az árral, nem tudom azt tenni soha amit szeretnék. Nem tudok honnan erőt meríteni
2015. okt. 1. 12:11
 4/6 anonim válasza:
Az már egy jó kiindulópont ha felismerted a problémát.
2015. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, ja az megvan csak változtatni nem tudok rajtuk
2015. okt. 1. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Én így függtem egy ilyesmi oldaltól régebben. Elhatározás kérdése, egyszerűen töröltem magam, azóta se nyitottam meg, illetve de, párszor ösztönösen, aztán láttam, hogy hoppá, már nincs mivel belépnem. :D A facebookomra ránézek naponta kétszer kb, és ennyi, sokkal hasznosabban tudom eltölteni a szabadidőmet azóta. Ha nem tudod törölni, változtasd meg a jelszavadat valami olyanra, amit biztos nem tudsz megjegyezni, és töröld a böngésző mentett jelszavai közül. Máshogy nem megy ez.
2015. okt. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!