Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám előadni a...

Hogyan tudnám előadni a prezentációm holnap?

Figyelt kérdés
2 napja tudtam meg, hogy prezentálnom kell, azóta görcsben áll a gyomrom, szédülök, nem tudok aludni, enni, hányingerem van, van amikor hányok is. Az előző sulimban prezentációk során sokszor összeestem, annyira rosszul lettem. Most kezdtem új iskolát és nem akarom itt is így kezdeni, de fogalmam sincs, hogyan előzhetném meg. Segítsetek.

2015. okt. 1. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy gyomorideged legyen emiatt!

Legyél jól felkészült, magabiztos és határozott!

Nem lesz akkor semmi baj!

2015. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Molyember ***** válasza:
Nem engedsz a tüneteknek, hanem megcsinálod. Előbb-utóbb elmúlik a félelem, más út nincs.
2015. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
két pálesz pubi
2015. okt. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hülyén fog hangzani, de működik... :)

Állj a tükör elé és beszélj magadhoz, hogy bármire képes vagy, meg tudod csinálni, felkészült vagy és magabiztos és hasonló pozitív gondolatok, hangosan! :)

Aztán reggel készülj el, vegyél fel olyan ruhát, amiben jól érzed magad, nem tudom a nemed, de fordíts időt arra, hogy jól nézz ki, érezd jól magad a bőrödben.

Ígérj meg magadnak valamit, ha végeztél, valamit amit szeretsz...nem tudom, egyél csokit/fagyit/rendelj pizzát és nem mosogatsz egész nap, stb.


Nekem bevált. :) És ne felejts el mosolyogni! Szerintem simán menni fog! ;)

2015. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél be növényi nyugtatót.
2015. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!