Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális, ha nem bírok nem...

Az normális, ha nem bírok nem énekelni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok nem énekelni. Bárhol vagyok, mindig, minden körülmények között éneklek. Ha órán vagyok, ha sétálok az utcán, ha barátokkal vagyok, ha egyedül, BÁRKI vesz körül és BÁRHOL vagyok, egyszerűen érzem a késztetést, hogy énekeljek, és ha nem tehetem meg, olyan érzés, mintha szét akarnék robbanni belülről. Általában ezt nem értik meg az emberek és sokszor hallom hogy csend legyen, amit persze teljesen megértek, de ők ezt fel sem tudják fogni, milyen érzés, hogy egyszerűen nem bírok nem énekelni. Sokszor álmomból is arra ébredek, hogy "éneklek magamban", szerencsére nem ténylegesen, hangosan, csak azt álmodom, hogy hangosan ébredek és erre énredek... Most teljesen bolond vagyok vagy mi van velem?:D

2015. okt. 3. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Hehe :)


Tegnap este mentem az utcán, mellettem egy pasi állt a motor mellett, nem vettem észre a sötétben, és pont akkor csusszant ki egy dallam a számon :) Elég furcsán nézett :D


Elalvás előtt is pár dallamot elénekelek félhangosan :)


Egyzser meg könyvtárban szóltak rám, annyira belemélyedtem a dolgokba, hogy észre sem vettem, hogy dúdolászom. EZ amolyan kényszerbetegség :)

2015. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát, 'örülök', hogy nrm vagyok teljesen egyedül..
2015. okt. 3. 22:56
 3/10 fruzsikaaaaaa válasza:
Én is folyton ezt csinálom , táborba kiderült hogy még álmomban is énekelek a tudtom nélkül (picit kikészítettem a szobatársaimat ezzel )
2015. okt. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Furcsa lehet egy étteremben, amikor rendelsz, vagy egy gyógyszertárban.
2015. okt. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyesmi, ha az ember folyamatosan részeg.
2015. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kényszerbetegség. Ha zavar, akár téged, akár valakit a környezetedben, akkor segítségre van szükséged.
2015. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok részeg...
2015. okt. 5. 00:12
 8/10 anonim válasza:
Ahogy olvastam a kérdésed, teljesen magamra ismertem. :D Azt nem tudom, hogy gáz-e, de azt igen, hogy nem vagy egyedül^^
2015. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 veterán vas ***** válasza:

Valószínű, hogy amikor a főnököddel vitázol egy szakmai kérdésről, vagy az orvosnak panaszolod a hányingeredet, akkor nem trallalázol. Ugye? ;)

Hát bizony akkor ez semmi más, mint az önuralom hiánya. Tanulj meg viselkedni, és uralkodj magadon.

2015. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
16:22-es akkor jó:)))
2015. okt. 17. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!