Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert erzem ezt?

Miert erzem ezt?

Figyelt kérdés
Nos,mar harom eve kuzdok depresszioval,de most mar ugy erzem elertem a melypontra.Vannak jobb napjaim,ma is ugy ereztem,hogy hu most tok jo nincsem semmi feszultseg a korulottem levo emberek kozott.De nem tudom azt mondani hogy szeretem oket (osztalytarsaim).En nem kotodok hozzajuk,de ok allitolag nagyon szeretnek.Ment az ora es egyszeruen lefagytam.Az otlott az eszembe hogy en itt utalok mindenkit es megakarom oket olni,elakarok szokni,nem akarok En lenni.Ez persze mar tobbszor is elojott,de ma mas volt.Az ora miattam allt meg kerdeztek hogy jol vagyok e,szedulok vagy ilyesmi en meg majdnem elkezdtem uvolteni es sirni olyan ideges voltam.Utalok mindenkit.De nem ertem miert..Lehet hogy ez egy felesleges kerdes,mert nem tudhatjatok a valaszt,de akkor ki tudja?Hogy tudhatok kotodni emberekhez?

2015. okt. 7. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha társaságban vagy akkor a többiekre figyelj és ne mindig saját magadra.
2015. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jártál már szakembernél a problémáddal?
2015. okt. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!