Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem érdekel a szex...

Miért nem érdekel a szex felnőtt létemre?

Figyelt kérdés

Ráadásul férfi létemre.

Néha még taszít is.

Holott elvileg ez a legjobb dolog a világon.


Hol beszélhetnék erről kevésbé nyilvános fórumon?

Vagy hol kaphatok tanácsot?



2015. okt. 9. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Korod? Írhatsz privit is.
2015. okt. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom ki vagy! Már 3 X-es vagyok.
2015. okt. 9. 13:20
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Szia! Keress fel egy sexuál pszichológust! Ne itt levelezgess emberekkel, mert lehet egy tizenéves kíváncsiskodik csak, aki nem fog tudni tanácsot adni, sem megérteni. Ezt egy ilyen témában jártas szakemberrel kell megbeszélni, lehet akár más probléma is és elküld valami vizsgálatra, ha meg lelki akkor abban tud segíteni. Nekem is van hasonló problémám csak én nő vagyok szintén 30on túl. Csak nekem nincs kedven ezreket költeni, hogy a lelki okait kideríttessem, mert nem asexuális vagyok az biztos. Sok sikert neked! A neten találsz sexuálpszichológusokról neveket, címeket.
2015. okt. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Te nem vagy normális. Itt rinyákolsz hogy nem érdekel a szex. Aki meg megpróbálna segíteni arra meg azt írod hogy azt sem tudod ki az. Itt senkiről nem tudod, hogy ki is valójába, mégis itt próbálsz gyógyírt szerezni a problémádra, ahelyett hogy akár a háziorvosodnak elmondanád a problémádat. Róla remélem tudod hogy ki is valójában.
2015. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Ő nem gyógyírt keres, hanem tanácsot, hova forduljon. És igen, te egy vad idegen vagy a számára, lehet 14 éves is, miben tudnál segíteni, amikor még a 8 általánosod sincs meg? De ha 16 vagy akkor sem tudsz segíteni, mert szakember aki tud ebben tanácsot adni és én kétlem, hogy szakemberek majd a gyakorit fogják olvasgatni és tanácsokat adni, amikor egy tanácsadás ezrekbe kerül, vagyis egy meghallgatás... Ti meg sokan tízen évesen osztjátok itt az észt felnőtt embereknek. Háát, köszönjük szépen! Gondolkozz előbb te el, idegen valakinek te mennyire mondasz el olyan dolgokat amik régóta nyomnak vagy ép titokban próbáltál tartani?
2015. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, valószínűleg aszexuális vagy. Ha tudsz angolul, ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt: [link]


Privátot is írhatsz, ha gondolod. :)

2015. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
A kérdezőt össze kéne hozni a 3-as leány válaszolóval, lehet el kezdenének érdeklődni a szexualitás iránt:)
2015. okt. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell mindenkinek ész nélkül üzekedni, mint a rühes patkányoknak... nézd meg, hová jutott a világ amiatt, hogy egyesek nem bírnak a farkukkal. Legyél jó pasi, kedves, udvarias, és a nők imádni fogak.
2015. okt. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az ilyenek szoktak a csak barát kategóriába kerülni,nem?
2015. okt. 24. 10:38
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem ezen múlik. Persze ha olyan nővel ismerkedsz, akinek ez fontos, akkor abból nem lesz párkapcsolat. Hasonló beálítottságú társat keress, férfiként könyebb dolgod van, mert több aszexuális nő van, mint férfi.


Ha viszont úgy érzed, hogy nem vagy aszexuális, csak egyéb problémáid vannak, akkor keress fel egy szexuálpszcihológust, hogy segítsen. :)

2015. okt. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!