Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Panik beteg jele? Kez zsibbadas?

Panik beteg jele? Kez zsibbadas?

Figyelt kérdés
4 eve egy fele virus tamadta meg a szivemet ami gyors szivdobogast okozott akkor....Az mar elmult de azota is allanodan bennem van a felelem.Nagyon sokszor tortent velem azota hogy rohamaim vannak ....gyors sziverres ,melegseget erzek a vegtagokba...es ez par perc alatt elmulik.De mar 2 hete faj ( inkabb fura erzesnek neveznem) es nyomast erzek a mellkasomon.A doki csinalt ekg-t ahol minden rendben volt...azota sem volt gyors szivveresem.De egy par napja eszre vettem hogy neha neha elzsibbad a bal kezem.Az is lehet tunete a pnik betegeknel? A verkepem jo meg az ekg is.Fordulyak orvoshoz kivisgalast kerjek?vagy pszihologus?
2015. okt. 14. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet panik jele. Jo hogy elmentel az orvoshoz, es igy biztosan tudod, hogy nem vagy beteg. Nekem sokaig voltak panik rohamaim anno, es a zsibbadas, a gyors szivveres egy tipikus tunetem volt.
2015. okt. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg annyit fuznek hozza, hogy inkabb ne szedj szerintem gyogyszereket, hanem meditacioval, es onfejlesztessel probalj magadon segiteni. Pszihologus segithet, de a pszihiater mar tuti csak gyogyszerekkel probalna kezelni, ami szerintem nagyon nem megoldas, sott...
2015. okt. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy kardiológiai kivizsgálás azért szerintem nem lenne rossz, már csak a saját megnyugvásod érdekében. Egyébként a pánik/szorongás bármilyen betegség tüneteit le tudja utánozni.
2015. okt. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Myako válasza:
A tüneteid pánikra utalnak.Keress fel pszichiátert,mindenképpen. Mert a pánik mindig fizikális tünetekkel jár, de voltál dokinál,és nem találtak bajt.A lényeg,hogy ne ijedj meg, már ha megtudod tenni,hogy nem félsz egy ilyen érzésnél.Én nagyon rég óta pánikbeteg vagyok,mostanában alig jelentekezik.De sok stressznél előjön. Menj orvoshoz.legalább sajátmagad is megnyugszol,h.mi bajod lehet?
2015. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!