Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 23 évesen úgy érzem nem...

23 évesen úgy érzem nem tettem le semmit az asztalra, lehet 23 évesen új életet kezdeni?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatom még sosem volt az önbizalomhiányom miatt. Az ismeretségi körömből sokan nem is gondolják, hogy milyen belső vívódásaim vannak. Rendbe szeretném tenni magam. Egyetemista vagyok, 23 éves, külsőleg sokaknak tetszem, de mivel nem találom önmagam, nem tudok azonosulni az emberekkel. Kicsit olyan, mintha identitászavaros lennék. Mindenkinek megakarok felelni, emiatt lényegében mindenkivel jóban vagyok, persze ezek csak felszínes emberi kapcsolatok. Talán 2-3 olyan ember van az életemben, akivel bármit megoszthatok, csak hát ők is élik az életüket.

2015. nov. 3. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

"csak hát ők is élik az életüket"

Miért, mit vársz? Hogy miattad ne éljék?

2015. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
-Nem..nem erre gondoltam. Arra asszociáltam, hogy ők tudják mit akarnak az élettől, és erre vágyom én is. Mint minden felnőtt ember, élik az életüket, én pedig még mindig keresem az utam. Sosem akarnék nekik rosszat, megragadtad a lényeget... -_-
2015. nov. 3. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Sok munkával kitartással, akarattal. Kéne egy jó pszichológus is kezdetnek melléd.
2015. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem új életet kell kezdened, hanem a mostanit megváltoztatni.

Szerintem is keres egy jó pszichológust. Nem kell ettől megijedni, nem beteg vagy, csak nem találod önmagad. A pszichológus segít majd önismeretben, az önbecsülés megszerzésében.

2015. nov. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tettel le semmit az asztalra"

Kerlek, ki varja ezt el toled, foleg 23 evesen? Ne gorcsolj

Ha valami nem jo valtoztass, keress uj utakat. Akinek meg ez nem tetszik azt hagyd ott. Talalsz tamogato embereket magad melle az uj utadon is

2016. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok, hasonló cipőben járok, csak nehezebb léptekkel. Az emberi kapcsolataim felszínesek, a bizonytalanságom pedig elriasztja a csajokat. 10 évig voltam depressziós, de most már jobban vagyok, bár még mindig vannak negatív szakaszaim, amikor az ágyból is alig tudok kikelni.
2016. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!