Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ripedon napi 0,5 mg mennyire...

Ripedon napi 0,5 mg mennyire akadályozhat a munkavégzésben?

Figyelt kérdés
A mellékhatások miatt kérdezem, ilyen kis adagtól mennyire akadályozhatnak?

2015. nov. 5. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Leginkább a szedés első napjaiban. De ezt előre nem lehet tudni, lehet hogy nem fog gondot okozni, de az is előfordulhat, hogy ki sem tudsz mászni az ágyból.

Ha beválik a gyógyszer, egy idő után megszokja a szervezet és simán tudsz dolgozni mellette.

2015. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor mit csináljak? merjem beszedni?
2015. nov. 5. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Most írták fel? Most szednéd először? Ha igen, hétvégén vedd be (vagy amikor nem kell dolgozni menned), meglátod, okoz-e gondot.
2015. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
holnap nem megyek tehát lehet akkor ma be kéne venni de szombaton meg megyek
2015. nov. 5. 21:12
 5/7 A kérdező kommentje:
tényleg be lehet tőle éjjel pisilni? valahol olvastam
2015. nov. 5. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Bepisilni?? Ne olvasgasd a mellékhatásokat, minden gyógyszerhez több oldalnyi mellékhatást írnak le, mert kötelező jelentei akkor is, ha ezer emberből egynél jelentkezik.

Arra azért számíthatsz, hogy álmosít, lenyom. Ha bevetted, feküdj le.

2015. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már bevettem. Előtte majdnem elaludtam, aztán bevettem, most kicsit mintha felébredtem volna, de amúgy így is tudnék aludni.
2015. nov. 5. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!