Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lenne egy kérdésem azokhoz...

Lenne egy kérdésem azokhoz akik vagdossák magukat. Ha megvágjátok magatokat ti ellent tudtok mondani annak, hogy többször tegyétek? Hogy tudtok leállni?

Figyelt kérdés
Ha én egyszer megvágom magam összevagdosom az egész karomat, mert nem bírom abbahagyani.

2015. nov. 8. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én már abba a csoportba tartozom, akik leszoktak ill. abbahagyták. Nálam ez úgy ment, hogy volt oka, egy ok egy tett, de volt amikor elszállt az agyam és akkor azt az egész kezem bánta, igen volt ilyen, de szerencsére már ezen túl vagyok. És tudom, hogy nem ismerlek, nem tudok semmit se rólad, nem tudom az okokat(ha van ok, bár szerintem biztos), de én akkor is azt tanácsolom, hogy ezt orvosold, akár szakember segítségével, akár szülők vagy barátok segítségével. Mert ez olyan dolog, ami ott lesz egész életedben, megbélyegez és az nem jó. Szóval remélem tudtam valami érdemlegeset is mondani Neked.

2015. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm a válaszodat!

Egyébként van ok.

2015. nov. 8. 21:15
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Elég nyomós az ok arra, hogy ezt tedd? Tudnod kell, hogy semmi nem elég jó indok erre, bár erre én se jöttem rá akkor, de ma már tudom, hogy tényleg így van.
2015. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!