Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Autizmus spektrum zavart...

Szakka kérdése:

Autizmus spektrum zavart hogyan diagnosztizálják? Milyen papírokat kell beszerezni? Pszihológus igazolhatja?

Figyelt kérdés
Ez miatta a kórság miatt tanácsoltak el anno több középiskolából is.22 évesen találtam egy sulit ami deviáns diákokat segített el az érettségiig, és tovább.Segítségükkel a képességeimnek megfelelő szakmát tanulhattam ki(alkalmazott grafika).Jelenleg, nem a szakmámban de hasonló aprólékos munkát igénylő munkakörben dolgozom.Fél éve előléptettek.Műszakvezetői posztot és 10 főt kaptam ,akiknek a munkáját nekem kell irányítani, illetve felelősséggel tartozom a munkánk minőségéért!Kártyavárként dőlt össze minden.Nem tudtam hogy ilyen pocsékul kommunikálok.Visszatértek a tüneteim a megnövekedett nyomás alatt, illetve megsokszorozódtak ezek az érthetetlen nézeteltéréseim.Hasonló beosztású kollégáim ellenem fordultak és aggódom elveszítem az állásom.Soha nem említettem senkinek hogy van ez a spektrum zavarom.A munkahely nem szociális intézmény.Papírom sincs róla.A régi sulit évekkel ezelőtt bezárták.Szeretném ha a kollégáim tudnák...de gyanítom el se hinnék. Olyan mintha kifogást keresnék az alkalmatlanságomra.

2015. dec. 2. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem pszichológushoz kell menni a papírért, hanem pszichiáterhez. Valószínűleg először a háziorvoshoz kell menni, beutalóért.
2015. dec. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felnőttként már csak az autizmus alapítványnál diagnosztizálnak. Vannak fejlesztőprogramjaik felnőtteknek is. Vedd fel velük a kapcsolatot.
2015. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!