Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax miért nincs rám semmi...

Xanax miért nincs rám semmi hatással?

Figyelt kérdés

kaptam 2 hónapja 1 mg-os Xanaxot,előtte Rivotrilt kaptam,sokszor infúzióban,akkora pánik volt rajtam,de meg sem éreztem.Egyszer pszichotikus is voltam,akkor Haloperidolt is kaptam,azt sem éreztem meg,csak homályosan láttam.

Xanaxot is hiába próbálom szedni.Amikor kaptam,szedtem 2 hétig 4 mg-ot,mintha cukrot ettem volna,aztán abbahagytam,semmi elvonási tünetem nem volt.A héten viszont annyira szarul voltam,hogy addig vettem be belőle,ameddig ki nem váltott vmi hatást,s úgy lettem jobban.Ez 12 db 1mg-os tabletta volt.Na,ez megnyugtatott,picit tudtam aludni is tőle.Rendes,gyógyszertáras termékek ezek,szval nem a netről rendeltem,h ne lenne benne hatóanyag..

Más is volt így,h nem használnak neki ezek a gyógyszerek??Csak mert nem akarok ennyit bevenni azért,járok terápiára,sportolok stb,de a pánikrohamok jönnek....

Köszi


2015. dec. 16. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Van ilyen, a szervezeted gyorsan bontja le a gyógyszert. Ha pánikbeteg vagy, akkor elsősorban antidepresszánst szoktak adni és csak első hetekben mellé szorongásoldót.
2015. dec. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!