Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az üzemorvosnak el kell...

Az üzemorvosnak el kell mondjam hogy piracetamot szedek?

Figyelt kérdés
Eddig nem mondtam el mert féltem hogy elveszik tőlem a gyógyszert. Ez a gyógyszer amit szedek, az agyamat tudom vele jobban kihasználni majdnem úgy mint a csúcshatás c. filmben, és nincsenek veszélyei,nincsenek érdemi mellékhatásai, illetve azokat is ki lehet védeni én csak egy kis túlmozgást tapasztaltam mellékhatásként. Van aki ideges lesz tőle azt L-tirozin (nem tiroxin) aminosav étrend kiegészítővel lehet ellensúlyozni, a fejfájást meg kolin kiegészítéssel, vagy napi 1 főtt tojást megenni. Pajzsmirigy alulműködésem van ami miatt nagyon fáradékony voltam a munkában és mindenhogyan de ez a szer kigyógyított a krónikus fáradtságból mentálisan és mindenhogyan, kevésbé fáradok el és javult a beszédem, szókincsem is, illetve olyan dolgok jutnak eszembe amikre régen nem figyeltem oda. nem értem miért titkolja az állam az agyserkentő hatását a piracetamnak, ahelyett hogy arra használnák amire kéne, ahelyett időskorúak vérkeringés serkentésére használják, de ha speciális iskolában tanuló diákoknak adnák akkor nem lennének értelmi fogyatékosok. A piracetam biztonságos és nem teszi tönkre a szervezetet, a legtöbb racetámfélék biztonságosak de itthon csak piracetamot lehet kapni. Szerintetek elmondjam, vagy ne mondjam el az üzemorvosnak hogy ezt a gyógyszert szedem, mert elveheti?

2015. dec. 22. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondanod.
2015. dec. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, el kéne.

Nem, nem "veheti el". Az üzemorvosnak semmilyen ráhatása nincs arra, hogy neked más orvos milyen gyógyszert ír fel.

2015. dec. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nyugi, nem veszik el a gyógyszered, csak állj le az "állam eltitkolja" konteókkal. Nem titkol senki semmit a piracetámmal kapcsolatban.


Aki genetikai eredetű értelmi fogyatékossággal születik, abból a nootropikumok nem csinálnak egészséges értelmi képességekkel rendelkező embert. Diszlexiás és ADHD-s gyermekek kezelésére kitűnő, sőt, én is szedem, mert nehezen tudom nélküle a tanulásra összpontosítani a figyelmem.

2015. dec. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát kimehetsz amerikába és ott azt szedsz amit akarsz ott elég sok olyan szer van pl. modafinil amit itthon 45 ezer forintért árultak és igen is vannak olyan szerek amik normális embert csinálhatnak az értelmi fogyatékosokból például akkor Mo-n miért árulták 45 ezer forintért a vigil nevű tablettát aminek modafinil a hatóanyaga és mára kivonták a forgalomból meg van egy csomó racetám amit itthon nem forgalmaznak meg pl. alpha GPC(kolin bitartarát) és sulbutiamin, sunifiram noopept stb.
2015. dec. 30. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!