Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az a helyetesítő orvosom egy...

Kharzak kérdése:

Az a helyetesítő orvosom egy bunkó volt, tudnátok pár kérdésbe segíteni?

Figyelt kérdés
Anafranil sr 75 mg ot szedek este 1 ,5 et na ha én azt át állitom úgy magamtól hogy reggel fél este 1 az úgy rendbe van? másik a ripedon nal kapcsolatos este 4 mg ot szedek 1 et na most az orvos azt mondta holnap reggel vegyek be 1 mg ot, mennyire fog az engem napközbe kiütni? azért itt kérdezem mert gyakorlatilag az se kérdezte meg az orvos tőlem hogy vagyok, meg azt mondja bújjak egy karácsonyfa alá ha nem birom a dózist stb , haza mentem inkább és hagytam a fenébe

2015. dec. 22. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj be egy random gyógyszertárba, és mondd el neki, hogy a háziorvosod szabadságon van, a helyettesítő orvos viszont nem foglalkozik veled, és kérdezd meg őt. A gyógyszertárosok fel vannak készülve az ilyesmire, jobban tudják a gyógyszerek közti kölcsönhatásokat, mellékhatásokat, meg gyógyszerezési tapasztalatokat, mint a legtöbb háziorvos. Ha bemész vhova, és ott bunkók veled, menj be a következő helyre. Én csináltam már ilyet, mert nekem is nagyon bunkó volt a helyettesítő orvosom, és a patikus simán adott nekem tanácsot, majd mondta, hogy amint lesz a háziorvos vegyem fel vele a kapcsolatot.
2015. dec. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!