Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 1 éve vagdostam magam, de már...

1 éve vagdostam magam, de már 1 hónapja tiszta vagyok, nem csinálom többet. A combomon csúnya hegek maradtak. Valakinek ötlet, hogyan tudnám eltüntetni őket?

Figyelt kérdés
Nem szégyenkezem miattuk.Ez egy időszak volt,amin túlleptem,emiatt mást nem érzek csak büszkeséget.De ha mégis módja van az eltüntetésüknek,miért ne próbálkoznék meg vele?
2015. dec. 29. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor legyél továbbra is büszke mert a ronda hegeket nem lehet eltüntetni..
2015. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talan azt semmivel se lehet eltüntetni, de kérdezz meg egy orvost.
2015. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 6 éve még mindig megvan a heg. Elvileg meg lehetne csinálni valami beavatkozással de sok pénz, meg én nem is akarom.
2015. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Vannak kulonbozo mutet utanra, hegekre es egyeb, akar regebbi borserulesekre valo kenocsok. Ezeknek utananezhetsz. Ha mar egy kicist halvanyit, az is valami.
2015. dec. 30. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárakban vannak kenőcsök hegek elhalványítására, kérdezd meg ott.
2015. dec. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak a friss hegre ér valamit a kenőcs, ahol kialakult a plusz szöveg mélyen, azt kenheted akármivel. A műtéttel meg a széleset, aminek fehér (rózsaszín, vörös, lila) a közepe, na azt kivágni, de a vonal megmarad. Ami alapból vonal, arra nincs eljárás. Illetve, ha nagyon sok van, választhatod, hogy lecsiszoltatod a bőröd, de szerintem úgy néz ki, mintha megégett volna. Igaz, teljesen gyógyultan nem láttam, de én nem tenném.
2015. dec. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!