Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek a közel jövőben...

Szerintetek a közel jövőben lesz olyan "csodaszer" vagy valamiféle terápia minek hatására a befelé fordulók kiegyensúlyozott, vidám, könnyen kapcsolatot tudnak teremteni?

Figyelt kérdés
Mondjuk nem csodálkoznok, nem is olyan régi 2015 cikkben olyasmit írtak, hogy egy gén módosításával inteligensebbek lettek az egerek (ugye az ember vmiben hasonlít az emberhez) és hogy ezt átvihetik majd emberekre is és gyógyító szerepet játszik az erősen szorongó emberek gyógyításában. Most csak ez egy hasonlat volt a fő kérdéshez.. visszakanyarodva szerintem elég befele forduló vagyok és nehezen teremtek kapcsolatot és szerzek barátokat, ami engem nagyon bánt. Sajnos ez beállítottság alatt szembe kell fájó szívvel azzal nézek, hogy másnak milyen könnyedelmes az élet, be kell valjam magamnak, hogy igen korlátozott az életem.. nekem és a sorstársaimnak, sok dologról le kell hogy mondjak, igazság szerint tetszik nekem egy lány (igen ki lehet venni hogy fiú vagyok, nem lezbi) de nem tudom azt érzem hogy elérhetetlen, pedig ha jobb személyiségem lenne biztos már együtt lennék vele, de hát ő se várhat egy életen át rám.. szal értitek. Annyira normálisnak nézik azt, hogy ha valaki magába fordult.. szerintetek az normális ha valaki pesszimista, melankólikus mig a másik örül, nevet.. Ráadásul egyre több az ilyen, valahogy ezzel képtelen vagyok együtt élni, nem tudom más ezzel hogy van, személy talán az életkörülmény tette ezt velem, de szóba jöhet nálam a gének is. Nem látszik az írásomból egyáltalán hogy az vagyok, sokan megse ismernének, ha kommunikálni kell azt hiszik üres vagyok bárcsak ilyen tudnék mindig lenni smilyen most írásban.. Szép estét mindenkinek!
2016. jan. 2. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem brada, nem. Ahhoz, hogy "kigyógyulj", ki kell lépned a komfortzónádból. Bele kell magad kényszeríteni ilyen helyzetekbe, még akkor is, ha majdnem biztos a bukás. Csak tapasztalatok árán válhat belőled nyíltabb, magabiztosabb ember.


Otthon kuporogni, és várni a csodagént a legkevésbé sem célravezető.

2016. jan. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ankap1975 ***** válasza:
Már most is van ilyen terápia.
2016. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a YouTube-on az "Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez" című sorozatot. Minden fontosat megtalálsz.
2016. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!