Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel csokkentsem az elvonast?

Mivel csokkentsem az elvonast?

Figyelt kérdés
8eve szedek frontint es cipralexet panikbetegsegre,de az elmult par napban nem tudom szedni mivel kulfoldon elek es kifogytam.kuldettem ki otthonrol de elkeveredett a postan,es ki tudja mikor kapom meg ujra.miota nem tudom szedni alig alszom es furcsan erzem magam.dolgozni is alig merek menni igy.mivel tudnam ilyen helyzetben csokkenteni ezeket az elvonasokat?

2016. jan. 9. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Növényi nyugtatószerekkel. Valeriána relax például egész jó. Igyál meg napi 1 l citromfű teát, és Aloevera gélt is szedjél. Van homeopátiás nyugtató is.
2016. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez egy betegség, amin tudsz változtatni, nagyon nehéz, de hidd el, minden fejben dől el. Leírnád nekem, hogy miért nem mersz dolgozni menni?
2016. jan. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat.panikbetegseg miatt szedem ezeket,es pont a panikrohamtol valo felelem miatt nem szivesen mozdulok ki.de jarok dolgozni csak nehezen indulo el.olyan szedules van rajtam folyamatosan.meg furcsa erzest erzek ami kellemetlen.
2016. jan. 10. 01:30
 4/7 anonim válasza:
Feküdj le egy délutánon és kapcsolj be egy kis relaxos 'zenét', mondjuk ez a vízesés meg ilyen cuccok..csukd be a szemeid és próbálj meg ne gondolni semmire. Hidd el, megnyugtat:)
2016. jan. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Mind a két gyógyszer komoly függőséget okoz. Külön külön is sok idő leszokni róluk, nem hogy egyben. Ráadásul hirtelen hagytad abba. Ha tippelnem kéne nem fogod kibírni az elvonási tüneteket. Egyre rozszabul leszel, egyre kevesebb alvással. Korházban is simán kiköthetsz. Az erős elvonási tünetetekbe bele is lehet halni. Én azért írok ilyet mert volt frontin függőségem, meg antidepresszánst is szedek. A frontint elhagynám a helyedben hosszútávon.
2016. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ezt most ilyen helyzetbe nem volt kellemes elolvasni de azer koszi a felvilagositast.:) le is szeretnem tenni oket de nem ilyen hirtelen.csak az a baj hogy meg ezek mellett is szorongok meg elojon az agorafobiam is neha.
2016. jan. 10. 16:44
 7/7 anonim ***** válasza:
A véleményem az semmilyen gyógyszert se jó szedni. De a betegség se jó. Ha az antidepresszáns nélkül előjőnek a gondok, akkor jobb szedni. De nyugtatót max csak alkalmanként. Az én pszichiáterem nagyon nem szereti a nyugtató szedést. Ö azt mondja nem jó gyógyszer.
2016. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!