Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez el fog múlni magától, vagy...

Ez el fog múlni magától, vagy valami segítség kellene nekem?

Figyelt kérdés
Szóvaal...13 éves vagyok (nem kellenek bunkó kommentek emiatt, köszi), és kisebb koromban elég sokat piszkáltak, elhitették velem, hogy soha sem fogok senkinek kelleni és hogy embernek se számítok...ezek többsége már évekkel ezelőtt volt, de nekem még mindig önbizalomhiányom van és bármit teszek, úgy érzem, kinevetnek...éjjel-nappal kísért annak a látványa, ahogy kinevetnek az osztálytársaim, a családom, az ismerőseim vagy pont az ismeretlenek...ez el fog múlni valamikor? (:

2016. febr. 7. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmúlni el fog, de tenned kell érte, ugyanezt éltem át én is a te korodban. NE érdekeljen, hogy mit mondanak ezek a "nyilván" hiba nélküli(?) emberek...Ezt edd ellene: [link]
2016. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lol, köszi 😄 próbálom lesz*rni, de amikor már fizikailag bántanak csak mert nem vagyok olyan, amilyenek ők, azt már nehéz lenne figyelmen kívűl hagyni...:3
2016. febr. 7. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
A fizikai vagy / és lelki bántás miatt beszéltél már tanárral, szüleiddel, valakivel?
2016. febr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkoriban igen
2016. febr. 7. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!