Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kaptam rohamot? Bővebben...

Rihardus kérdése:

Miért kaptam rohamot? Bővebben leírásban 17/F

Figyelt kérdés

Szóval 1-1.5 órán keresztűl néztem a Mirai Nikki c. animét és eléggé meghatott a vége 22. résztől a 26-ig nagyon bele éltem magam ebbe az animébe de végét nehezen tudtam felfogni és egy kicsit össze zavarodtam na szóval amikor vége lett elmentem mosdóba amikor felkeltem az ágy éreztem hogy egy kicsit megszédűltem de azt tudtam hogy csak attól van mert sokáig feküdtem és hirtelen felátam. A mosdóba már éreztem hogy itt nincs valami rendbe mert elkezdett minden szürkülni és elkezdett mindenem rángatni nem tudom pontosan meggig tartott ez az állapotom de szerencsére nem vette észre senki. Nagyon megilyedtem


Légyszí segítsetev vagy adjatok tanácsot

Nagyon köszönöm előre is



2016. febr. 11. 05:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy epilepsziás roham volt. Mond el a szüleidnek mi történt és menjetek el neurológiai szakrendelésre. Nem szabad félvállról venni az ilyesmit.
2016. febr. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképpen menj el a háziorvoshoz. Majd ő tovább küldhet szakrendelésre.

(Epilepsziás rohamnál az ember nem érzi a rángatózást, mert nincs tudatánál.)

Ez a beindult akaratlan mozgás viszont komoly betegségtől is lehet és komoly gondokat is okozhat, ezért fontos az orvossal beszélni.

Filmek nézése közben - az arra hajlamos egyéneknél - kialakulhatnak kül. állapotok, tünetek. Tévézés közben a helytelen fekvés / ülés, villódzások átélése, a hosszabb ideig megfeszített biz. izomcsoportok idegrendszeri- , pszichés- , ízületi stb. ártalmakat is létrehozhatnak.

2016. febr. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én teljes mértékben tudatomnál voltam éreztem ahogy az egész testem csak remeg meg rángat még kapaszkodni is tudtam csak nem láttam és nem éreztem hogy mennyi ideig tartott a rángás de szerintem csak másodpercek voltak, de én félpercnek éreztem mert ugye nagyon féltem és vártam hogy vége legyen ezért lassabnak éreztem az időt
2016. febr. 12. 04:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Mielőbb menj a háziorvoshoz. Súlyos betegség tünete is lehet.
2016. febr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!