Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Álomvilág? Tudnátok segítséget...

Álomvilág? Tudnátok segítséget vagy megoldást?

Figyelt kérdés

Ez kicsit hosszú és szétszórt lesz!

Kedves Doktor/Doktornő/Válaszoló/Olvasó


16 vagy 17 éves koromban egy párkapcsolati problémával kezdődött amitől bezárkózó és vissza húzódó lettem amellett, hogy nagyon szorongós és önbizalom hiányos személyiség is vagyok.

Köszönhetően annak, hogy óvodás korom óta dadogok ha nagyon el akarok valamit mondani vagy stresszes, ideges vagyok, mintha tikkelnék vagy sok kávét ittam.


Azóta nem volt egy párkapcsolatom sem(pontosan 5 éve), nem nagyon sportolok, és hobbim is csak annyi ha lehet ezt annak nevezni, hogy egész nap a számítógépen játszom akár reggeltől estig.

Alvás ritmusom szinte nincs is csak össze vissza mikor, hogy.


Epilepsziát diagnosztizáltak tízen egy-két éves koromban 18-éves koromra kinőttem de a mai napig érzem olykor, hogy kiszárad a szám és nem tudok nyelni ezek után majd ki ugrik a szívem bár lehet ez pánik roham ?

Állandó tompaság érzésem van olykor napközben olyan mintha felébrednék előtte meg mintha aludtam volna.

Nem nagyon veszem észre de a körülöttem élők(szüleim) igen beszélgetünk és akkor tűnt nekik fel azt mondták ,néha olyan mintha nem is a földön járnék, néha elszakadok a valóságtól, MINTHA 1 ÁLOM VILÁGBAN ÉLNÉK, nem lennék tudatosan jelen.


Egyszer volt egy nagyon intenzív ébrenlétem amikor olyan volt mintha tényleg teljesen tiszta lenne a fejem tudatosan és nem tompán Drog hatására.

Mikor kezdett elmúlni a Drog hatása akkor éreztem azt mintha vissza tértem volna 1 pár percre és átértékelődött bennem minden, hogy tudtam racionálisan gondolkodni ez után mintha valami fátyol húzódott volna a tudatomra újra eltompultam és ez meg ismétlődött egy párszor míg el nem múlt teljesen a hatás.

Már vagy 1 éve volt azóta csak egyre jobban csak tompulok és egyre szétszórtabb vagyok.

Legszívesebben egész nap csak feküdnék az ágyban és aludnék állandó gyengeséget és érdektelenséget tapasztalok magamon.

Bocsánat a szétszórtságért és a követhetetlenségért valószínűleg zavarodott az elmém.


Várom a válaszokat


23/F



2016. febr. 12. 22:35
 1/1 anonim válasza:
keress valami sportot. járj el futni, menj el úszni heti többször. beszélgess emberekkel, próbálj idegenekkel is szóba elegyedni. esetleg vedd videóra, a mondani valóidat. nagyon sokat javít, ha egy kamera előtt már eltudsz "lazulni" illetve a beszédkészségedet is nagyban javítja
2016. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!