Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha folyik a víz, hangokat...

Ha folyik a víz, hangokat hallok?!

Figyelt kérdés

Ha kezet mosok és folyik a víz a csapba, majdnem mindig hangokat hallok. Pl. zenét, mint a telefonom csengőhangja vagy a Skype-nak a hívásjelzése, de bármi más is lehet.

Már vagy egy éve.. de nem tudom, hogy akkor kezdődött, vagy csak akkor kezdtem el figyelni rá és azért...

Van ilyen másnak is?!


2016. febr. 16. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is néha szokott lenni, egyszerűen a víz csobog úgy, hogy tréfát űz néha az ember fülével, na meg persze ha hívást vársz, és amúgy is hegyezed a füled, akkor még könnyebben megtörténik :)
2016. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem akkor volt ilyen, amikor autópálya szintű autóforgalom mellett kellett aludnom egy hotelban, a zajból folyamatosan azt hallottam ki tisztán, hogy csörög a telom a lágy szép dallamával..


az emberi agy csodákra képes :D

2016. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem szoktam hívást várni meg semmi ilyesmi..

De az a durva, hogy sosem vagyok biztos benne, hogy megint csak képzelem vagy tényleg van valami hang, ezért sokszor elzárom a vizet, aztán persze meg is szűnik. :D


Egyébként amikor elkezdődött, akkor egy ideig szedtem gyógyszert (Frontint meg valami mást is). Lehet, hogy akkor amiatt tűnt fel ez és azóta meg már csak "megszokásból" hallom?! :D

2016. febr. 16. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Én sose szedtem semmit, mégis van ilyen velem néha.
2016. febr. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is szoktam hallani, méghozzá ahogy csobog az a folyó víz.
2016. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberi agy minden érzékelésébol probàl olyan képet kreàlni ami egyezik az addigi tapasztalàsaival hogy leképezze és megértse.igy lesz zajbol is zene füleinknek.
2016. febr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ezek szerint nem vagyok vele egyedül. :DD
2016. febr. 18. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!