Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha ideges vagyok, iszom egy...

Ha ideges vagyok, iszom egy kis bort, hogy le tudjak nyugodni. Ez nagy probléma?

Figyelt kérdés

Ha nagyon stresszes vagy ideges vagyok, és sehogy nem tudom órákig lenyugtatni magam, akkor általában iszom 1-2 pohár bort. Ez általában segíteni is szokott, és utána jobban érzem magam. Ritkán fordul ez elő, max havi egy-két alkalommal. Ez ugye még nem káros?

24/N


2016. febr. 28. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. :)
2016. febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez még nem az. Azért jó lenne más módszert találnod, hogy lenyugtasd magad, mert mi lesz, ha csak ezt a módszert ismered és egyszer komoly mélypontra kerülsz?

Anyósom a megromlott házassága feszültségét fojtotta le itallal, pár év alatt alkoholista lett és sajnos meg is halt. Addig sosem ivott. Emiatt írom, hogy tudd és legyél tudatos ebben.

2016. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz ez jobb mint stresszoldókat meg nyugtatókat kapkodni levélszámra.

Főleg ha havi 1-2 alkalom, totál nem gáz.

2016. febr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Áh nem gáz, csak megalapoz egy jó kis lelkifüggőséget.
2016. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!