Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depreszió? Vagy nem?

Ez depreszió? Vagy nem?

Figyelt kérdés
folyton büntűdatom van. naponta töbször is sírok es csak akkor birom abbahagyni ha vágok vagy 2-3mat magamon. pl hazaérek a sulibol epen van egy kis életkedvem, anyukam bejön amlokir epen tanulak elkezdi nekmem hogy milyen szerencsetlen vgyok meg hogy ugy sem tudom igy megtanulin meg máshogy tanulja meg ilyesmi.. ezen regen nem akadtam ki de most ha kimegy aszobámbo bőgök es nem tudom abbahagyni . edig ha szomorú voltam elmentem vásárolni es boldog lettem már nem segit regen a tánc volt az ami feltöltöt most már abbakellet hagynom es nem tudok it csináni.. régebben birtam eszakázni most bármrgyit alszok fáradt vagyok nics motivációm es életkedvem a tanulmányim leromlottak.. iszok es régebben cigiztem is de most abahagytam mindketőt de az ivás meg néha becsuszik. 15 éves lány
2016. márc. 6. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem keress valami új, pihentető hobbit.
2016. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem tudom én annyira nem vagyok jó ebben a témában...De ha van valaki akiben megbízol barát esetleg rokon beszélj velük...kicsit pozitívabban próbáld meg a jót is látni...Keress társaságot...Szerintem jobb lesz
2016. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem depreszió.

pszichológus lehet, hogy jót tenne vagy valaki akivel megbeszélheted.

Nekem is van valami hasonló szerűség, semmi életkedvem nem látom semmiben az értelmet képtelen vagyok tanulni(amúgy se megy valami jól), semmi motivációm semmihez.16/F

2016. dec. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem szabad annyiban hagyni és tűrni az egészet mert csak rosszabb lesz, vagy legalább is nem nagyon fog javulni.
2016. dec. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!