Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van esetleg valakinek tapaszta...

Van esetleg valakinek tapasztalata Escitalopram Sandoz 10mg antidepivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szorongásra, és pánik szerű tünetekre írta fel a pszichiáterem. Mellé reggel, este 0,25mg-os Frontin.

Soha nem szedtem semmilyen gyógyszert, most sem akartam, de csak így vállalta a Dr. Nő a kezelésem:S


Válaszokat előre is köszönöm.


2016. márc. 10. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Tulajdonképp mi a kérdésed? Gondolom, önként mentél el az orvoshoz, mert rosszul érezted magad. Ő megállapította a betegségedet, és a legjobb tudása szerint írt gyógyszert. Azt is elmondta, hogy ezt be kell szedni, ha meg akarsz gyógyulni. Azt megírtad, hogy Dr.Nő az orvosod. Te milyen nemű vagy? Különben a gyógyszert nem kötelező szedni. De a betegség soha nem gyógyul meg önmagától, csak rosszabbodni fog. Akkor visszamész az Dr. Nő. höz aki uj gyógyszert fog adni a súlyosabb bajodra. Többet, és erősebbet. Azt hiszem nem kell tovább ragozni.
2016. márc. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

31 éves nő vagyok. 10 évig voltam tünetmentes, már 1x kijöttem ebből Önerővel, meditációval, gyógynövényes bogyókkal. Most nincs időm Öngyógyításra mert van 2 gyerkőcöm.

A kérdésem meg szerintem egyértelmű, vagy mi nem érthető?

-Szedett e valaki ilyen antidepit?

-Bevált e?

-Meddig szedte?

Ilyenekre gondoltam.


Mivel már 1x kijöttem ebből gondoltam elég lesz valami enyhe nyugtató és a pszichoterápia. Nem szeretnék antidepi függő lenni...mert sok jót nem hallottam róla.

2016. márc. 10. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Én Citalopram 20 mg-ot szedek (Sandoz) és az bevált, gondolom valami hasonló lehet.

Frontin nagyon nem vált be nekem.

2016. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!