Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki fél a...

Van itt olyan aki fél a ventillatoroktol gephazaktol lefolyorendszerektöl szellözőktöl?

Figyelt kérdés

Rettegek a gephazaktol a ventilatoroktol pl lpazakban a wc n az elszivoktol szellozo rendszerektol es nem tudom le kuzdeni a liftekkel is problemam van

Az ipari ventillatoroktol a hideg kiraz es a hangos hutohazakat sem birom a lefolyorendszerekrol nem is beszelve


2016. márc. 12. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdés az, ebben az állapotban akarsz maradni vagy tenni szeretnél a mentális egészségedért?

Ha a másodikat választod, akkor vegyél igénybe pszichoterápiás segítséget, mert ez teljesen feloldhatja ezeket a félelmeidet.


Én nem félek. Nem hagyom, hogy egy félelem befolyásolja a mindennapjaimat. Ha van valami gondom, akkor megoldom vagy kérek segítséget.


Félni akarsz tovább vagy megoldani? Ha megoldani, akkor az elgondolkodtató, miért nem úgy írtad ki a kérdésedet, hogy ki és hogyan tudott egy ilyenből vagy hasonlóból gyógyulni?


Rettegés helyett a megoldásokkal foglalkoznék a helyedben....

Gyógyulást kívánok.

2016. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen szerintem is jot tenne egy pszihologus mert en tenyleg betegesen felek az ilyenektol de a kornyezetem nem hisz nekem es hulyenek nez es nem is tudom megtenni hogy elmennyek kamionozunk a baratommal es alig vagyok otthon. Es a munka soran rendszeresen talalkozok azokkal amiket felsoroltam es reszketek bemenni idegen zuhanyzokba foleg ha hianyzik az al mennyezetbol egy darab es latom a csoveket

Mar nem tudon mit tegyek multkor vizesen oltoztem fel egy zuhanyzoba hogy vegre ki jussak onet

2016. márc. 12. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyi! Akármennyi történetet írhatsz le, de nem ez fog neked segíteni, hanem szaksegítség kérése.

Választhatsz: kamionozol tovább, hagyod, hogy a környezeted befolyásoljon és marad a félelem, rettegés

vagy

kiesel egy kis időre a esetleg a kamionozásból, mert pszichológus fordulsz X alkalommal.

2016. márc. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen lehet ezt kellene tennem
2016. márc. 12. 20:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!