Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy ösztönösen...

Miért van az, hogy ösztönösen önbántalmazással vezetem le a feszültséget? Bekattantam?

Figyelt kérdés
Először is leszögezném: tudatosan nem csinálnék ilyet. Amikor ezt teszem olyan, mint ha nem én írányítanék. Ha izgulok vagy félek akkor a számat harapdálom amíg nem vérzik vagy lóg cafatkákban a bőröm. Ha félek a körmömmel vések a kezembe. Ez teljesen reflexből jön: általában fel sem tűnik amíg valaki nem szól miatta. Ma nagyon fura volt, mert a fürdőben rámjött a szokásos hisztim, hogy akkor is író leszek ha két világháborúban akarnak kinyírni közben. Valamiért elkezdtem borotválkozni (fogalmam sincs miért) és egyszer csak az tűnt fel, hogy csupa vér a kezem, lábam. Tényleg fogalmam sincs, hogy mi történt. Elborult az agyam és teljesen ösztönösen csináltam mindent.

#reflex #önbántás #ösztönösen
2016. márc. 14. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
BE.
2016. márc. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem mindenképpen fordulj pszichológudhiz, addig amíg egyszer nem okozol magadbak komolyabb sérülést! Ez nem játék!!!!!!
2016. márc. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez ennyire gáz?
2016. márc. 15. 08:45
 4/5 anonim válasza:
100%
Ez ennyire!
2016. márc. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. Válaszoló vagyok.

Igen, ez nagy probléma és veszélyes!

2016. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!