Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanaxtól, Frontintól hízott e...

Xanaxtól, Frontintól hízott e valaki?

Figyelt kérdés
Sok éve szedem ezeket.Elítélő kommentekre nem vagyok kíváncsi, tudom,hogy nem helyes.Viszont a kérdésem az, hogy valakinek van e olyan,hogy haskör-fogatnövekedés,gyomorfeszülés,teltségérzet?Óriási a gyomrom,pedig alig eszek,figyelek az étkezésemre,nagyon.Kevés szénhidrát stb.Viszont ha nem veszem be az aznapi Xanaxot, mondjuk kb.2 napig bírom,akkor jóval kisebb a hasam.Mi lehet az összefüggés?Károsodhatott a máj?

#hízás #Xanax #Frontin #gyomorfeszülés
2016. márc. 23. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Xanax, az anyósom. Nem konkrétan maga ez a szar, oppardon szer okozza a hízást, hanem hogy beveszi este és utána összevissza zabál. Aztán hülyesegeket beszél, sír, végül ájultan alszik. Reggel kevésre emlékszik az esti műsoraiból. Ez lesz veled is, nyilvánvalóan többet eszel, mint gondolod, de honnan is tudhatnád, ha egyszer naponta kiütöd magad... se számolni, se megjegyezni nem vagy képes. Tedd le, mielőtt kifejti a fő mellékhatását és felerősíti az öngyilkosságra való hajlamodat. Jelenleg drogfüggő vagy, még ha legális is a szered. Tedd le.
2016. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól hízol. Nézess vérképet, hogy a májfunkciós értékeiddel mi a helyzet?
2016. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pszichiáterem mondta hogy nem a frontintól hízok hanem a szorongás csökken és össze-vissza zabálok mert nem félek a hízástól
2016. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Nagyon cuki, hogy így reagálsz. Abba szeretném hagyni, de fokozatosan. Egyenlőre jó a memóriám. 50 évesen szellemi munkát végzek és közben tanulok is.
2016. márc. 26. 18:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves második! Jó ötleteid vannak, köszönöm! Volt labor, majfunkciom jo, tartományon belul van az érték. A trigliceridem magasabb egy picikét, semmi egyéb. Már gondoltam a pajzsmirigyre is. Azt nem nézték.
2016. márc. 26. 18:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen adagban szeded? Én évek óta 1/2 0,25-ös Xanaxot szedek megszakításokkal napi egyszer, de nem vettem észre tőle hízást, és has növekedést sem. Inkább vízvisszatartástól lehet has növekedés. Nálam legalábbis attól van. Nézesd meg a szívedet is.
2016. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az a picike adag amit szedsz, az nagyon minimális.gondolom ezért nem okoz semmit.én sajnos már 15 éve szedem és 3x0,5. Nagyon sok, tudom.Jelenleg kicsinyenként csökkentem, ami annyit tesz, hogy hetente mínusz fél.Nem tudom még hova vezet ez, mert most kezdtem el.A szívemmel sincs semmi.EKG-t is néztek.Én a májra gondolok, bár az értékem a tartományon belül van, de lehet,hogy nem tud ennyi mérget feldolgozni.Igaz, nagyon kevés folyadékot fogyasztok.
2016. márc. 28. 21:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak Máriatövis mag olajat, és kezd el a májtisztító kúrát. Ez hamar regenerálja a májadat. Nézess egy hasi ultrahangot is, hogy megnyugodj. Szerintem nem májproblémád van, mert ha jók a máj értékek, akkor kizárt. Akkor ha beveszed, lehet nyugodtabb vagy, és többet eszel.
2016. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!