Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Cipralexről vélemény?

Cipralexről vélemény?

Figyelt kérdés
Esélyes, hogy elkezdem szedni, ezért kérdeznék véleményeket, illetve, hogy alkohol, fű fogyasztása befolyásolja-e a hatást, esetleg a Xanax? a válaszokat előre is köszönöm.

2016. márc. 27. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy ehetsz mellette, nem hogy igyál meg drogozz.
2016. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Örüljek hogy ehetek? Ez mit takar?
2016. márc. 27. 14:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pl híztam tőle,áttértem másikra lement 7kg csak úgy. Amúgy nagyon jó gyógyszer ezen kívül,kívántam a szexet ugyanúgy,jobban voltam. Amit most szedek arról ez nem mondható el :/ Drog,fű,alkohol mellett ne várj gyógyulást.
2016. márc. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy kérdeztem, hogy hű, függő vagyok és ilyesmi :D Bulikba, havonta-kéthavonta fordul elő akármelyik és nem is nagy mennyiségben, érdekel befolyásolja-e a hatást vagy veszelyes vagy stb
2016. márc. 27. 16:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szedtem egy ideig, de nem füveznék mellette, sőt nem is innék alkoholt. Nem is javasolják. Ha füvezni akarsz, akkor ne szedj ilyeneket.
2016. márc. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én szedtem, ill. máig szedem egy utángyártott változatát a cipralecnek. A xanaxot alapból sok helyen felírják az antidepi mellé, az szorongásoldó, rögtön hat, az antidepinek kell 2 hónap, míg teljesen kifejti hatását, de általában erre fél évet is mondanak. Úgy konkrétan nem hiszem, hogy az antidepire hatna, csak szimplán bezombulsz tőle, meg ugye hosszú távon elbutít.

Én nem vagyok nagy alkesz, bulizós fajta, de simán szoktam inni úgy, hogy reggel beveszem a bogyót és este iszom, reggel pedig úgy veszem be a kövit, hogy legalább 12 óra elteljen. Én nem éreztem, hogy ez különösebben befolyásolná, de mondom ez nekem max havi 1. esetleg 2 alkalom. Amúgy a betegtájékoztató szerint nincs hatással rá az alkohol, vagyis nem ismert a ahtása.

A fűről annyit tudok, hogy voltak elszántabb ismerőseim, akik mindent toltak a gyógyszerek mellett is, ők ittak is xanaxra pl., én ezt nem feltétlen találom jónak, de mindenki maga dönt az életéről.

Bár lehet ezeket illetően érdemes lenne a dokid véleményét kikérni.

2016. márc. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Tehát ez antidepresszáns? Minek akarsz ilyet szedni? Szerintem undorító egy dolog.
2016. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!