Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális hogy 43 sikertelen...

Normális hogy 43 sikertelen állásinterjú után már nem is akarom hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna időpontot egyeztetni telefonon a 44-dikre, de leszartam, ennyi volt :]

2016. ápr. 1. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%

Engem 150 levélben, e-mailon elküldött jelentkezés után, az első interjún felvettek. De inkább okulnod kéne, hogy miért nem téged választanak, ha már eljutsz a beszélgetésig.

Fel a fejjel, csak tovább.

2016. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1: Elsőre? Kösz hogy felba**tad az agyam.
2016. ápr. 1. 13:50
 3/14 anonim ***** válasza:
Tök normális. Csak csináld tovább. Meg ami nagyon fontos álláskeresésnél, hogy ismeretségi körödben tudja mindenki, hogy állást keresel. Akik ismernek és jó véleménnyel vannak rólad, azok a legvalószínűbb, hogy rád gondolnak, ha tudnak állásról.
2016. ápr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3: Épp azt mondtam, hogy nem megyek be az állásinterjúra, mert nem vettem fel a telefont és vissza se hívtam.
2016. ápr. 1. 14:32
 5/14 anonim ***** válasza:
Elfásultál, meríts még erőt és folytasd a keresést, ne add fel!
2016. ápr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem baj. csináld tovább. a lényeg, hogy ne állj le. ha még tudod hívd vissza. ha nem akkor nem baj, küldözgesd tovább az életrajzot. így megy ez. tök normális ami veled történik. csak az lehet rossza ha megsértődsz erre, hogy nehezen találod meg a munkahelyed. érzelmek nélkül küld mindenhova ami szóba jön, menj el az interjúkra. stb. ez a normál álláskeresés.
2016. ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy igeneket kapjunk, először nemek kellenek. Jön az első igen, aztán a többi és a sok nemből megtanulja az ember, hogy mikor lesz igen. Tanulni kell minden nemből.
2016. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, hisz ki vagy ábrándulva és ki is vagy égve. Sajnos az, hogy menjen egy állásinterjú nem csak az alanyon múlik. Engem pl egy multi behívott olyan interjúra is ami után egy bennfentes ismerős közölte, hogy arra a pozira már rég meg van az ember, csak a törvények miatt tesznek úgy mintha keresnének nem protkóst is. Sajnos mindenhol megy a mutyi... Viszont ha feladod semmi esélyed sincs a piacon mert sajnos annyi a munkanélküli, hogy senki nem fog kapkodni utánad ha te nem mész és állsz fel 500 csalódás után :(ha tudsz valamilyen nyelven akkor meg irány külföld mert ott sokkal jobbak a lehetőségek :)
2016. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Én is voltam így, évekig nem találtam munkát pedig több szakmám is van meg érettségim. Nagyon le tud húzni a sok sikertelenség erre számítsál és sajnos ilyenkor xarnak e az ismerősök a legjobban, amikor a segítség, lelki támasz kéne senki nem segít. Tudom milyen érzés, de ne add fel, nekem is sikerült munkát találnom, nem állom munka de van és már 8. hónapja. Kitartás!
2016. ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ezeknél akik ma akartak velem időpontot egyeztetni már elvágtam magam. De nem baj, legalább nem utaztam feleslegesen 400 kilométert.
2016. ápr. 1. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!