Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elfogadjam, hogy hülye vagyok?

Elfogadjam, hogy hülye vagyok?

Figyelt kérdés
iskolás koromban annyiszor hülyéztek le, matekon mindig volt valami, amit nem értettem... közben kiderült, 8 hónapra születtem. Most 30 vagyok. Fogadjam el, hogy hülye vagyok?
2016. ápr. 2. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Vannak gyengébb képességű emberek, kik nehezebben fogják fel a dolgokat. A hülyézés meg simán megszokás, az emberek szája megszokja és mondják ha kell, ha nem.

Az írásod helyes.

Valójában hülyék nincsenek is. Vannak szellemileg fogyatékosok. De te nem vagy az.

Nyugi.

2016. ápr. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tessék?
2016. ápr. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Az írásod helyes."

Azéért ez enyhe túlzás!

2016. ápr. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fogadd el!

Van aki alacsony, van aki hülye.

2016. ápr. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mi volt a gond az irásommal?
2016. ápr. 2. 08:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Az intelligencia nagyon összetett dolog, mindenki másban gyengébb és erősebb. (Nekem pl a diplomáim ellenére iszonyú sz.r a névmemóriám, szóval akkor pl én is hülye vagyok?) Amúgy meg lehet, hogy valakiből alapvető logikai képességek hiányoznak
2016. ápr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, folytatom:

..., de mégis olyan jólelkű és empatikus, annyi szépet tesz életében, hogy értékesebb lesz az emberek nagy részénél. Szóval ne izgasson, ha gyengébbre is sikerűlnek az IQ tesztjeid, attól még nem leszel értéktelenebb!

2016. ápr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem se vagy az. Nekem se ment úgy a tanulás. Megállapították, még gyerekkoromban hogy dislexiás vagyok. Te is meg tudod vizsgáltatni magad (ha akarod) mi lehet ez. De attól ugyanúgy èrtékes ember vagy.
2016. ápr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!