Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki próbált már online...

Valaki próbált már online pszichológust?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyire vált be, mennyire segített? Azért keresek online, mert külföldön élek és itt nincs lehetőségem magyar anyanyelvűhöz elmenni. Beszélem a nyelvet, de itt egy magánpszichológusnak horribilis ára van, azt nem tudnám megfizetni. A válaszokat előre is köszönöm. :)

2016. ápr. 17. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, kérdezz- felelek oldalon, de nem válaszolt. Ezért olyannak írtam, akiről tudom, hogy ő biztosan válaszol. Csak ő nem pszichológus, hanem pszichiáter. Többször is kérdeztem tőle, és sokszor segített a válasza, a tanácsa. Szóval egy-két dolgot meg lehet kérdezni online is, de ha komolyabb problémával küzdesz, amiben nem elég a tanács, hanem hosszabb terápiára lenne szükséged, pl. hogy valamit feldolgozz, akkor nem elég az online pszichológus. A terápiához az kell, hogy jobban megismerjen téged, személyesen is gyakran találkozzatok.
2016. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, de azt tudni kell h online nem tudnak olyan szinten belelátni a problémádba.

Én kényszergondolatok miatt írtam egyszer eg pszichiáternek, hát olyan választ adott, hogy mentem a Dunának. Mondjuk amilyen állapotban voltam akkor, kb mindenfajta válasz rosszul sült volna el. Szóval az én tapasztalatom a netes szakemberekkel negatív, de nem kizárt, hogy te jól kijössz majd belőle :-)


28/N/ocd-s

2017. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!