Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális ebben a korban?

Ez normális ebben a korban?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és 3 hónapja olyan (hangulatingadozásaim) vannak vagy nem is tudom mikamiktől már megijedek. Hypochonder vagyok sajnos és ebben az utóbbi pár hónapban nappal jól érzem magam és este meg már minden bajom van szédülök (szerintem lehet a kevés alvástól vagy az alacsony vérnyomástól), meg rosszul érzem magam nincs kedvem semmihez csak sírnék, még élni sincs kedvem. Reggel mikor felkelek már nincs semmi bajom, suliban is nevetek, délutánonkén lovagolok vagy görkorcsolyázok, csak az esték ilyen rosszak. Ez lehet a tinédzser kori hanulatingadozástól, ha igen mit tudnék ellene tenni? Köszi!!!

2016. ápr. 18. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

2 dolgot mondok:


Tini vagy.


Hipohonder vagy.


Ha ezeket összeadod, akkor azt kapod, hogy ez teljesen normális dolog.

CSak ne figyelj oda, ne törődj a dologgal, majd elmúlik magától! :) nyugi

2016. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi egy picit megnyugodtam, de azért még várok válaszokat pls.
2016. ápr. 18. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem hipochonder betegség. Keress rá, hogy pontosan mit is jelent.
2016. ápr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a hangulatingadozásom nem hipohonderség azt csak úgy megjegyeztem
2016. ápr. 19. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!