Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dr. Fodor Bernadett pszichiáte...

Dr. Fodor Bernadett pszichiáterről kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 24. 18:05
 1/6 anonim válasza:
0%
Elég vad, de a kutyám szereti
2016. ápr. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?:-)
2016. ápr. 30. 20:22
 3/6 anonim válasza:
0%
Biztos örül a pszichiater h ezt kiirtad😂 remelem jarsz is hozza es szerencses modon meglatja😂 ha eddig nem tudtatok miröl beszelni majd most lesz tema ;)
2016. máj. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mi a probléma ezzel a kérdéssel szerinted?

Én még nem jártam nála,de gondolkodom rajta,hogy megkeressem. És hogy könnyebb legyen döntenem,ezért feltettem ezt a kérdést,hátha aki jár hozzá,tud valamilyen véleményről beszámolni. A tájékozódás,informálódás szerintem nem bűn. Nem mindegy szerintem,az ember kinek tálalja ki a legbelsőbb magánéletét,problémáit...

2016. máj. 2. 16:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, én is gondolkodom rajta hogy hozzá megyek. :) Szimpatikus volt leírás, kép alapján.


Mi azzal a gond, hogy valaki megtudakolja ezt? Egy igazán jó, szívvel-lélekkel dolgozó szakembert szerintem nem tölti el rossz érzéssel egy ilyen kérdés, ráadásul nincs is mitől félnie. Aki meg nem olyan, nos... Őket nem sajnáljuk azért, ha rosszul érinti a lelküket az igazság. :) Én sem szeretnék időt és pénzt ölni egy rossz szakemberbe, olvasgassatok csak, sajnos olyat is találni dögivel.

2016. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom figyeled-e még az oldalt, de sikerült kideríteni, hogy milyen? Egyáltalán rendel-e még Győrben?
2021. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!