Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » OKJ vizsgázok majd ezen a...

OKJ vizsgázok majd ezen a héten. Ha beveszek 2,5 mg xanax-ot akkor segít megnyugodni?

Figyelt kérdés

Kétéves OKJ záróvizsgám lesz hamarosan és nagyon izgulok tőle. Van nekem xanax-om mert pszichiáterem mondta szedjem. Arra gondoltam vizsga előtt kb egy órával bedobok 5 szemet 0,5-ösöm van. Az segítene óldani a szorongásomat? Illetve nem rontja majd le a teljesítményemet?


Amúgy naponta max egyet vagy felet veszek be mellette antidepresszánst szedek asentrat szorongásra. Köszönöm a válaszokat



2016. máj. 11. 18:41
1 2
 1/11 Delavega ***** válasza:
Szia! Ha nem érzed magad tompán másnap Agyilag értem. És friss a memóriád akkor persze. De nekem nincsenek jó tapasztalataim ezekről a gyógyszerekről, én leszokóban vagyok, és valami alternatív megoldást keresek, szinte folyamatosan. nekem is tökre ilyen gondjaim vannak, de nem vagyok bogyó párti. Sajnos saját tapasztalataim szerint. Nálad nincsenek mellékhatások? Üdv! Egy hasonló cipőben járó.
2016. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Attól az 5x-ös adagtól már 30 perc múlva nem fogsz kilátni a fejedből, lehet, hogy el is alszol. Úgyhogy szorongásod az nem lesz, de vizsgád se.

1 db vegyél csak be.

2016. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. köszi a válaszod

2. de most miért aludnék be 2,5 mg-től? Ez nem altató hanem szorongásoldó. Egy darab nekem elég kevés főleg hogy izgulós vagyok akkor mennyit javasolsz?

2016. máj. 12. 11:29
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért aludnál be? Ha eddig 0,5-öt vettél be max egyszerre, próbáld ki még a vizsga előtt, hogy mi lesz 1 vagy 1,5 mg-mal egyben, aztán utána gondold át mégegyszer a 2,5-öt.
2016. máj. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Lassulni fog a reakció időd,és tompának és kábának fogod érezni magad én nem javaslom inkább iktass be egy félórás kocogást.
2016. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na tegnap bevettem egy miligramot és teljesen kilazultam. Igaz hogy már 9kor aludtam de akkor is jól csináltam a dolgomat, nem izgultam hogy mindjárt itt a vizsga stb :)
2016. máj. 16. 10:56
 7/11 anonim ***** válasza:
nehogy bevegyél bármit vizsga előtt,mert el fog tompítani,lelassulsz,nem tudsz koncentrálni majd
2016. máj. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon attól függ! Én frontint szedtem mondjuk, de engem nagyon letompított, meg elálmosított... nem javaslom hogy többet szedjél be, miért nem elég a 0,5? próbáld meg valahogy máshogy IS oldani a feszültséget a gyógyszer mellett (Nekem így indult a gyógyszerfüggőségem.. maint jött egy kicsit nagyobb megpróbáltatás máris feltornáztam az adagot)
2016. jún. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most már nem tök mindegy, rég megvolt az a vizsga.
2016. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igyál orbáncfű -citromfű-tea -kombót.
2016. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!