Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lassabban értek meg dolgokat,...

Lassabban értek meg dolgokat, lassabban csinálom mi lesz igy velem?

Figyelt kérdés
sokkal lassabban értek meg dolgokat meg csinálok, mig más sorba csinálja és érti a feladatokat, addig én az elsőnél vagyok és próbálok rájönni hogy oldjam meg helyesen, nem feltétlen tanulásba, mindenbe, van egy elmaradásom. Reménytelen, mit tudnék csinálni hova menjek ? egyszerüen zavar már hogy mások akivel csak találkozom számon kéri és ugyan azt kell mondanom, nem látnak semmi változást.. Vannak akik mondják hogy nem nehéz meg milyen egyszerü, meg hogy miért nem csinálo vagy tanulom.. De egyszerüen nekem nem megy.. Most ezt viseljem el az élet hátralévő részébe ? Egyáltalán ilyen képeséggel hova mehetek, mire lennék jó ?
2016. máj. 13. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Az embereknek nem egyformák a képességeik. Rengeteg munka van, ahol nem a gyorsaság a lényeg, vagy nem kell túl sokat gondolkodni munka közben és nem feltétlen a gyári munkára gondolok (ott egyébként is kell a gyorsaság). A tanulmányi eredményeden is látszik ez, vagy csak te érzed lassúnak magad?
2016. máj. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tanulásban is, sokszor épp hogy a határért kellett küzdeni hogy meg legyen
2016. máj. 13. 09:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány? Hány éves vagy? Van valamilyen érdeklődési köröd? Mert abból lenne jó szakmát választani. Diszlexia, diszgráfia, vagy egyéb tanulási zavar felmerült nálad, vagy egyáltalán megnézték, hogy nem ez-e a gond? Melyik tárgy ment legjobban?
2016. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!