Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyoldali petefészek fájdalomn...

Egyoldali petefészek fájdalomnak, ami menstruációkor fokozódik, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Cisztára, gyulladásra gondoltam első körben,de pont ezeket a tüneteket nem írják róluk. A ciklus hossza, vérzés mennyisége rendben va. "Csak" ez a fájdalom van, nem csak ovulációkor, a menstruáció alatti fokozódását pedig főleg nem tudom mire vélni. Pár hét, míg eljutok orvoshoz, addig is jó lenne tapasztalatokat olvasni... Volt már valakinek hasonló problémája? Fény derült az okára?

2016. máj. 31. 09:03
 1/5 A kérdező kommentje:
uppsz, rossz kategóriába ment... hát igen, a mentális dolgaimról is lenne mit mesélni :), de arról most nem akartam kérdezni
2016. máj. 31. 09:04
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és mindig ugyanaz az oldal fáj
2016. máj. 31. 09:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg endomertiózis is okozhatja. De ez csak tipp...
2016. máj. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is endometriózisra emlékeztet
2016. máj. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
erről nem tudok sokat, vagyis annyi, hogy hallottam már ezt a szót, rosszul hangzik :(... remélem azért nem lesz komoly, de ugyebár jobb félni
2016. máj. 31. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!