Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez miért van és mi ez? (többi...

Ez miért van és mi ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy problémám ami már régóta nem jött elő, de tegnap este megint megtörtént velem.

Nem tudom pontosan leírni ezt a dolgot, jelenséget, elalvás előtt vagy közben szokott jelentkezni. Lehunyom a szemem és már akkor érzem h valami nem jó, megpróbálok elaludni, de úgy érzem h nem nagyon tudok. Amikor már ott tartok, hogy mindjárt elalszok akkor elkezdek "hangokat hallani". (volt amikor gyorsasági motor hangja volt, kisbaba sírása, villámlásnak a dörgése, barátnőmnek a sírása) Ez a hang először halkabban távolról hallatszik és csak így néha néha, aztán egyre közelebbről hallom egyre sűrűbben, olyan mint ha egyre "többen" csinálnák. Nem tudok megmozdulni, csak egy nagyon kicsit a lábam tudom mozgatni, a szememet nem tudom kinyitni, a szívverésem felgyorsul és amikor már nagyon koncentrálok, hogy ki nyissam a szemem akkor így hírtelem felébredek és kapkodom a levegőt. Ha vissza fekszek megint ugyan ez csak más hangokkal... Tegnap este már hiába nyitottam ki a szemem (mondjuk csak az egyiket sikerült) akkor sem tudtam "felkelni"... Nagyon ijesztő, mi lehet ez?

(ez komoly, nem hülyéskedés, a válaszokat előre is köszönöm!)


22/f



2016. jún. 10. 10:55
 1/3 BlackLove ***** válasza:
100%

Alvásparalízised van! Nincs veled baj!:) sok emberrel előfordul (Mondjuk velem még nem) .

Keress rá az alvásparalízisre!

2016. jún. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetèrtek.
2016. jún. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
ez szerintem valamilyen pszichózis kezdeti tünete. Minél előbb keress fel pszichiátert mert csak rosszabb lesz :(
2016. jún. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!