Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez? Mindenki mindenh...

Miért van ez? Mindenki mindenhol azt mondja fogyatékos vagyok pedig nem direkt csinálom!

Figyelt kérdés
16 vagyok...mindig az van hogy valahova megyek megszeretnek egy időre aztán megutál mindenki mert fogyatékos vagyok...főleg akkor jön elő amikor ideges vagyok és amikor emberek között vagyok folyton az vagyok mert tikel a fejem nehezen megy a beszéd és dadogok már volt hogy valaki ezért azt mondta hogy idegbeteg vagyok...Meg hogy "miért vagy itt ha nem beszélsz senkivel csak ülsz és rángatod magad" Fuh a f'szomat már inkább megölöm magam mint hogy bármilyen iskolába bejárjak a sok k'csög gyerek közé amúgy sem vagyok erre a világra való a f'szom verjem bele...
2016. jún. 14. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
ez mar a sokadik ilyen temaju kerdesed, szerintem keress fel egy pszichologust!!! nem bantasbol mondom.
2016. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Babuka. El kellene menni a doktor bácsihoz, mert nem normális, amit csinálsz. A tikkelés, rángatózás sem, de ez a f-szom stílus sem az.
2016. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ezért miért kell b'sztatni? Nem tehetek róla..
2016. jún. 14. 16:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,egyszerűen bunkók ezek az emberek,sajnos a világ ilyen,mindenkit csesztetnek valamiért :(
2016. jún. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnállak :( Azért baxtatnak, mert bu.nkó, ba.rasztok. És hozzáteszem nem csak agyerekek ilyenek, hanem a felnőttek is, talán ezért ilyenek a felnőttek példája miatt. Ha van rá mód és van rá gyógyszer vagy valami keress orvost, vagy keress hasonló problémákkal küzködő korodbeli fiatalokat. Ők tuti nem fognak bántani, mert tudják mi ez. Akinek nincs ilyen baja az meg pa.raszt addig amíg nem lesz neki is valami baja és ki nem közösítik maitta, akkor majd meggondolja magát.
2016. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Neked pszichológushoz kell menned. Nem azért mert fogyatékos vagy, hanem mert lelkileg már megtört.

Nekem is volt ilyen osztálytársam aki tikkelt, meg rángatózott (nem csak a feje hanem a kezei is). Sosem bántottuk, sokan szerettük. Az emberekkel van baj és ez ellen Te nem tehetsz semmit. Ne hagyd magad, mert belerokkansz és annyit nem ér az egész.

2016. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok semmilyen megtört..
2016. jún. 14. 22:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tikked van, az általában neurotikus tünet, nincs vége a világnak, nem egy súlyos betegség mondjuk egy skizofréniához vagy autizmushoz képest. Úgyhogy menj el pszichológushoz. Így ördögi körben vagy: ha társaságba mész, ideges vagy, hogy tikkelni fogsz, és az idegességtől tényleg elő is jön, meg elkezdesz dadogni... És ahogy írták, az emberek nem túl toleránsak, már egészen pici defektért is hajlamosak kiközösíteni, leselejtezni. És ne dühöngj, meg főleg ne írd le magad 16 évesen(!), lehet dolgozni a problémán.
2016. jún. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!