Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyen tünetekre antidepresszán...

Ilyen tünetekre antidepresszánst ír fel a pszicháter (lent több)?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor szorongok, bepánikolok, szoc.fób.-os vagyok, utálok idegen emberekkel találkozni.. stb.. 1 éve vagyok egyedül, féléve kezdődtek az öngyilkos gondolataim is, párkapcsolatfüggő (is) vagyok, nap hosszat töltöttem emberek keresgélésével neten.. Tavasz óta nagyon erős hangulatingadozásaim is vannak, néha nem akarok ki kelni az ágyból se.. Szüleim már kikészültek tőlem, szinte folyamatosan tapló vagyok velük és életunt.. Emellett évek óta női ruhákat hordok titokban, de pár hónapja transszexuális vágyaim is előjöttek..

Jövőhéten megyek pszichiáterhez, gondolom ez már súrolja azt a szintet amikor SSRI-t is felírnak akár.. csak nagyon sok rossz dolgot/mellékhatást is olvastam, érzéketlenség, érzelmi sivárság, libidó csökkenése szinte nullára.. és kicsit félek tőle..



2016. jún. 16. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért van az orvosod, hogy ezekről a félelmeidről is beszéljen veled. Ha tapasztalsz kellemetlen mellékhatásokat, visszamész, kerestek másik gyógyszert. Esetleg ha több lelki támogatásra lenne szükséged, ami a leírtak alapján feltételezhető, keress fel egy pszichológust.
2016. jún. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


"érzéketlenség, érzelmi sivárság, libidó csökkenése szinte nullára"


mindez, amit írsz, 100%-ig igaz, és ez csak a mellékhatások egy kis része!!! Sajnos az emberek egy részének ráadásul maradandóak ezek a szexuális/érzelmi mellékhatások (teljes aszexualitást okoz, nem csak kis libidócsökkenést...).


Lásd:

[link]


Gondold meg, hogy szükséged van-e egy olyan szerre, ami maradandó károsodást is okozhat. Velem és a többi sorstársammal ez történt. Csak minket sajnos nem figyelmeztetett senki..

2016. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!