Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegen helyen vagyok. Rosszul...

Idegen helyen vagyok. Rosszul vagyok és nem tudok enni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ket napja egy falatot se tudtam lenyelni. Szorongok idgen helyen és nem megy. Nagyon durván nem megy
2016. júl. 16. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el onnan.
2016. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hosszúhajú ***** válasza:

gyenge és természetes nyugtató, ideiglenesen - sedativ pc, valeriána, hova tabletta...

pszichés oka van. én ilyen voltam gyerekkoromban. egy nagyon érzékeny, magányos, szeretetéhes, sebezhető lány. egészen biztos, hogy lelki okok, jó lenne, ha tudnád valakivel legalább megbeszélni. nálam nagyon lassan múlt, múlik, kiskoromban mindig sírtam is. nálam az ok, az elszakadástól való félelem volt, az egyedüllét ( belül lelkileg, akkor is ha vannak körülöttem ) , hogy nincs kihez kapcsolódnom, hogy minden ismeretlen, nem ismerek senkit semmit, ettől való félelem, biztonságérzet hiánya. És én elrontottam, mert nem beszéltem meg senkivel, így újra és újra előjött, végül már attól szorongtam, hogy el kellett titkolnom.

2016. júl. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!