Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normáis, hogy a reflextol...

Normáis, hogy a reflextol ennyire felugrottam?

Figyelt kérdés

Itt élek anyámnál, nincs vmi remek magánélete, ezért többet foglalkozik velem, mnt kelene. 20 éves vagyok, de mindig feszkót csinál abból, ha éjszaka fenn maradok. Ez most azert fordul elo, mert szeretek ejszaka pihenni:filmezni, zenet hallgatni, stb. Mert mindenki alszik es senki sem zavar.

Anyamnal viszont az van, hogy éjjel felkel tobbszor is toalettre, ezert mindig megzavar, beront es neha ordit is, hogy menjek aludni.

Ma ejjel feltem, nem tudtsm rendesen vegignezni egy filmet, mert feltem, hogy barmelyik percben felkelhet. Vegul lefekudtem, ellazitottam az izmaimat, megleltem a megfelelo pozt az alvasra, elgyengultem, es ekkor hirtelen kinyilott a szobája ajtaja. Nagyon hangos volt- konkretan mint egy báger('nincs rendes ajtom, csak egy ilyen muanyag behuztatos), es minden apo zajt athallni.

Amikor kinyillottt az ajtaja, hatalmas hangot adott ki, mint amikor huzat keletkezik, de 1000x hangosabb. Akkor olyan hatalmas reflexszeru ijedseg jott el par mp-re, hogy felugrottam, az egesz testem, es ezt valoban furcsaltam. Nagyon, nagyon faradt vagyok mar, de ez felzaklatott. Most mar nem tudok aludni, semmit sem csinalni. Csoppet reszketek, es mindenhogyan kellemetlen, rossz a kozerzetem.

Tippek, hogy mitol van ez?

(Regen bantalmazott)


2016. júl. 21. 04:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasi hibakert. Gyorsan gepeltem es faradsag miatt ekezetet sem irtam.
2016. júl. 21. 04:28
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is ugrottam már fel egy csengetésre, amikor nagyon el voltam merülve a gondolataimban, már majdnem alludtál és nagyon megijedtél, utána a reszketés és a rossz közérzet szerintem már a dühtől van, a stressz, hogy nem hagy békén.

El kellene költöznöd otthonról, mert kikészülsz.

2016. júl. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!