Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki feküdt már a Nyírő...

Valaki feküdt már a Nyírő Gyula Kórházban étkezési zavarral?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat, véleményeket, hallottak vagy akár másodkézből kapott információkra lenne szükségem.

2016. júl. 26. 01:40
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
Pár nap után minden kórházban étkezési zavaraink lesznek.
2016. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én feküdtem már.

Nem kell félni, hogy felhízlalnak. Nem kényszerítenek. Van vérkép, ekg, minden..

Reggelente fehérneműben mérs, de napközben random mérés is..

Kapsz egysz szerződést amit alá kell írnod, abban minden bmi-re megy..

én az első hónapban ki se kellhettem az ágyból, csak kajálni, de azt is tolószékkel.. :D 11es bmi alatt szondát kapsz, 13-as is. 12-14es bmi-ig ágynyugalom+tolószék, 15össel már mászkálhatsz az emeleten, 16ossal kaphatsz kimenőt, elkezdhetsz terápiákra járni (vagy azt má 15-östől is lehet.

Van dietetikus aki aranyos, választhatsz kaját a és b menűből.

Ha gyógyulni akarsz, tudnak segíteni.. Ha nem.. Akkor még az Isten sem fog tudni segíteni.. A te életed.. Ha viszony gyógyulni akarsz, ahhoz valójában nem kell orvosi segítség. Persze mondjuk a fizikai hiányokat azt jól tudják kezelni, nekem pl kálium hiányom volt ami miatt a szívem is gyenge lett..

Kedvesek, de nem hisznek el semmit. Jó okkal..

2016. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!